Zyle ZY339FD: galinga vaisių džiovyklė

Zyle ZY339FD: galinga vaisių džiovyklė

Kaip žiemą kelininkus netikėtai užklumpa pirmasis sniegas, taip likusius Lietuvos gyventojus kiekvieną rudenį – dzūkiškos bėdos! Ką daryti su neplanuotai užderėjusiu sodo ir miško gėrybių derliumi? Vieni puola konservuoti, kiti terorizuoja kaimynus ir bendradarbius, bandydami iškaišioti uogų, vaisių, daržovių ir grybų perteklių, o patys gudriausi viską sudžiovina, ir po to visą žiemą mėgaujasi nuostabiu koncentruotu vasaros aromatu…

Tačiau tinkamai sudžiovinti maistą, kad jis išsaugotų skonį, kvapą ir vitaminus, nėra taip paprasta. Mat tam reikia parinkti labai tikslią džiovinimo temperatūrą ir laiką, užtikrinti gerą vėdinimimą, o tai sugeba tik pačios geriausios maisto produktų džiovyklės. Šioje apžvalgoje mes papasakosime apie prietaisą, kuris šiuo metu TECHNORAMA parduotuvėse muša visus populiarumo rekordus! Tai „Zyle ZY339FD“.

Naujausia kaina: 

Džiovyklės konstrukcija

ZY339FD – tai pati galingiausia „Zyle“ džiovyklių serijos atstovė. Jos matmenys – 45 x 34,5 x 41,5 cm. Savo išvaizda džiovyklė šiek tiek primena orkaitę, o jos viduje telpa net 9 padėklai, skirti vaisiams, daržovėms, grybams ir prieskoniams džiovinti. Jie pagaminti iš metalo, todėl jie nesąveikauja su maisto produktais. Padėklų pagrindą sudaro tinklelis – pakankamai retas, kad užtikrintų optimalų vėdinimą ir karšto oro srautą, bet pakankamai tankus, kad maistas pro jį neiškristų. Šie džiovyklės elementai nereikalauja ypatingos priežiūros, juos galima plauti indaplovėje.

Padėkluose nėra BPA plastiko, todėl galite nebijoti, kad produktams persiduos kenksmingos cheminės medžiagos

Ypač tikslus temperatūros valdymas ir horizontali džiovinimo sistema garantuoja greitą, tolygų ir visapusišką produktų išdžiovinimą. Džiovinimo procesą galite stebėti pro permatomas dureles.

Temperatūra nustatoma korpuso gale esančiu reguliatoriumi. „Zyle“ leidžia labai tiksliai pasirinkti 35–70 °C šilumos lygį. Dėl galingo 600–700 W kaitinimo elemento maistas džiūsta gerokai greičiau nei kitose džiovyklėse. Gale įmontuotas ventiliatorius tolygiai paskirsto orą po visą džiovyklės erdvę. Todėl visi maisto produktai išdžiovinami tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Kadangi oras nestovi vietoje, neatsiranda drėgmės kondensato zonų, kuriose galėtų veistis grybelis ir sveikatai pavojingos bakterijos.

Ką ir kaip galima džiovinti?

Su „Zyle“ nesunkiai išdžiovinsite vaisius, daržoves, grybus, žoleles ir prieskonius. Šio prietaiso pritaikymo galimybes riboja tik jūsų vaizduotė. Džiovinti baravykai, pomidorai ar paprikos pasižymi ypač koncentruotu skoniu ir sugeba kiekvieną patiekalą paversti tikru virtuvės meno šedevru. O kur dar vaisių traškučiai, kuriais galėsite pradžiuginti savo namiškius! Jie ne tik skanūs, bet ir daug sveikesni už riebalais persisunkusius buvių traškučius. Taip pat galite brandinti duonos tešlą ir net pasigaminti jogurto. Vaisinė ir žolelių arbata, bazilikas, česnakas ir kiti aromatingi prieskoniai… Mėsos ir žuvies užkandžiai… Turite laiko? Mes galime vardyti ištisą dieną!

O svarbiausia, kad visas šias gėrybes paruošti visai nesunku. Visų pirma maisto produktus nuplaukite, nuvalykite, nušluostykite ir supjaustykite reikiamo storio griežinėliais ar skiltelėmis. Paskui sudėkite juos ant padėklų, palikdami nedidelius tarpelius orui cirkuliuoti. Kai viską suruošite, sustatykite padėklus į jiems skirtas vietas džiovyklės viduje. Galiausiai uždenkite dangtį, įjunkite džiovyklę ir pasirinkite reikiamą temperatūrą. Džiovinimas nereikalauja ypatingos priežiūros, tereikia kas valandą patikrinti jo eigą.

Vienu metu galite džiovinti skirtingus produktus, tačiau parinkite tokius, kurių ruošai reikalinga panaši temperatūra:

  • Žolelės ir prieskoniai: 35–50 °C
  • Duonos tešla: 40–45 °C
  • Jogurtas: 45–50 °C
  • Daržovės: 50–55 °C
  • Vaisiai ir vaisių traškučiai: 60–65 °C
  • Mėsa ar žuvis: 65–70 °C

Jei „Zyle ZY339FD“ maisto džiovyklė jums per didelė, rekomenduojame rinktis ZY333FD modelį su 6 stalčiais

COMMENTS