Xiaomi M365: elektrinis paspirtukas, kuris diktuoja madas

Xiaomi M365: elektrinis paspirtukas, kuris diktuoja madas

„Xiaomi“ vardas išgarsėjo prieš kelerius metu, kai ši kompanija pradėjo gaminti išmaniuosius telefonus, kokybe niekuo nenusileidusius „iPhone“, bet keletą kartų pigesnius. Nenuostabu, kad „Xiaomi“ žaibiškai užkariavo pirkėjų simpatijas ir savo sėkmės formulę pradėjo taikyti labai skirtingose srityse, išleisdama vis naujus produktus: laikrodžius, robotus dulkių siurblius, televizorius, dronus ir netgi televizorius . Todėl mūsų nenustebino, kai išvydome elektrinį paspirtuką, ant kurio puikavosi šios kompanijos pavadinimas. Lygiai taip pat nesistebėjome, kai jis pradėjo šluoti tarptautinius apdovanojimus… Mes kantriai laukėme galimybės išbandyti šį gražuolį. Ir ta diena pagaliau atėjo!

Naujausia kaina:


Techninės charakteristikos

  • Variklio galia: 250 W
  • Maksimalus greitis: 25 km/val.
  • Įveikiamas atstumas: 30 km
  • Baterijos talpa: 7800 mAh
  • Įkrovos trukmė: 4–5 val.
  • Svoris: 12,5 kg
  • Maksimali apkrova: 100 kg
  • Atsparumas vandeniui: IP54

Paspirtuko dizainas ir konstrukcija

Elektriniai paspirtukai turi kur kas ilgesnę istoriją, nei mano daugelis žmonių. Jie buvo išrasti dar Pirmojo pasaulinio karo metais. Tuomet jais važinėdavo ir laiškanešiai, ir solidūs policininkai, ir ilgas elegantiškas sukneles dėvinčios damos! Per šimtą metų istorija apsisuko ratu. Elektriniai paspirtukai sugrįžo ir nebesiruošia užleisti užimamų pozicijų. Dėl naujos jų populiarumo bangos dauguma nuopelnų tenka tokioms kompanijos kaip „Xiaomi“.

Pirmieji elektriniai paspirtukai pasirodė prieš 100 metų!

Xiaomi M365“ atrodo solidžiai, bet tuo pačiu metu – elegantiškai. Dizaineriai napašykštėjo retro stiliaus akcentų, kuriuos suderino su futūristinėmis formomis ir elementais. Todėl dar neteko sutikti žmogaus, kuriam šis paspirtukas nepatiktų.

Be to, jis ne tik gražus, bet ir praktiškas. „Xiaomi M365“ sulankstymas trunka vos 3 sekundes. Sulankstytoje padėtyje prietaisas lengvai tilps į automobilio bagažinę ar viešąjį transportą. Jo korpusas pagamintas iš tvirto aliuminio lydinio. Paspirtukas sveria 12,5 kg, todėl pakelti jį nuo žemės ar užnešti laiptais – visiškai nesunku.

Paspirtukas turi labai patogias vairo rankenas, akseleratoriaus svirtelę. Vairo jungtyje sumontuoti mėlynai šviečiantys LED elementai. Jie rodo baterijos įkrovos lygį. Daugumą paspirtuko funkcijų galima valdyti vienu įjungimo mygtuku. Paprasta, patogu ir intuityvu. Gamintojas pasirūpino vairuotojo saugumu. Priekyje ir gale sumontuoti galingi LED žibintai.

Idealus miesto transportas

8,5 colio skersmens pneumatinės padangos idealiai sugeria kelio nelygumus. Ratus suka 250 W galios variklis. Jis paveža iki 100 kg sveriantį vairuotoją ir sugeba išvystyti iki 25 km/val. greitį. Variklis pradeda veikti iš karto, kai tik atsispiriate koja. Tikslą pasieksite 5 kartus greičiau nei eidami pėsčiomis ir, aišku, gerokai mažiau pavargsite. Su pilna įkrova paspirtukas nuvažiuoja iki 30 km atstumą.

Galiniame rate sumontuoti diskininiai stabdžiai su E-ABS antiblokavimo sistema. Ji rūpinasi, kad ratas stabdymo metu neužsiblokuotų ir prietaisas netaptų nebevaldomas. Paspirtukas taip pat turi elektros generatorių, kuris stabdymo metu kinetinę energiją paverčia elektros srove ir panaudoja ją baterijoms įkrauti.

Kroviklio lizdas turi hermetišką dangtelį ir šiaip visas „Xiaomi“ paspirtukas nebijo dulkių ir vandens (IP54 standartas).

Išmanioji programėlė

Būtų keista, jei „Xiaomi“ paspirtukas nedraugautų su išmaniaisiais telefonais! M365 turi nemokamą programėlę „Mi Home“, kuri veikia visuose „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas turinčiuose įrenginiuose. Aplikacija su paspirtuku bendrauja naudodama belaidį „Bluetooth“ ryšį.

„Mi Home“ galima naudoti kaip spidometrą ir valdymo skydelį. Pagrindiniame ekrane matote važiavimo greitį, baterijos įkrovos lygį, vidutinį greitį ir nuo kelionės pradžios įveiktą nuotolį.

Vienu spustelėjimu patenkate į paspirtuko nustatymų skiltį. Čia galite nustatyti kruizo kontrolės režimą, pamatyti kelionių istoriją, keisti važiavimo režimus, parsisiųsti ir įdiegti naujausią programinės įrangos versiją. Norėdami užrakinti paspirtuką, tiesiog perbraukite per pagrindinį ekraną pirštu!

Išvados

Xiaomi M365“ – idealus miesto transportas. Su juo nė nepastebėdami įveiksite kelių kilometrų atstumą. Jums nebereikės spaustis viešajame transporte ir rūpintis kelią pastojančiomis automobilių spūstimis Be to, tai puiki pramoga. Jūs neįsivaizduojate, kaip malonu kaitrią vasaros dieną lakstyti pajūrio keliukais! Tačiau didžiausią įspūdį bandymų metu mums paliko surinkimo kokybė, patikima konstrukcija ir stabdžių sistema, kuri patikimai rūpinsis jūsų saugumu bet kokiomis oro sąlygomis.

COMMENTS