Xbox One X: „Microsoft“  išleido galingiausią žaidimų konsolę

Xbox One X: „Microsoft“ išleido galingiausią žaidimų konsolę


Naujausia kaina: €

Pirmasis dalykas, kuris mus pribloškė paėmus „Xbox One X“ į rankas, – tai milžiniškas svoris. Iš karto tapo aišku, kad „Microsoft“ labai rimtai ėmėsi savosios žaidimų konsolės atnaujinimo. Tolesni bandymai tik patvirtino pirmuosius įspūdžius.

Svarbiausią „Xbox One X“ naujovę galima nusakyti vienu sakiniu. Tai galingiausia pasaulyje žaidimų konsolė, leidžianti žaisti žaidimus 4K raiška, 60 kadrų per sekundę greičiu. Ji net 40 proc. lenkia kitas konkurentes!

„Xbox One X“ viduje tūno aštuonių branduolių AMD procesorius, veikiantis  2,3 GHz dažniu, 12 GB DDR5 tipo darbinės atminties ir 1 TB talpos kietasis diskas. Vaizdo posistemė gali pasigirti net 6 teraflopų skaičiavimų galia. Todėl ekrane matomas vaizdas yra ne tik detalus, bet ir sklandus.

Tikrovės įspūdį, kurį patiriame žaisdami įvairius žaidimus, dar labiau sustiprina aukšto dinaminio diapazono (HDR) vaizdo standarto palaikymas. Jis išryškina šviesiausias ir tamsiausias kiekvieno kadro vietas, perteikdamas subtilius atspalvių skirtumus, kurių anksčiau nebūdavo įmanoma įžiūrėti.

„Xbox One X“ buvo kuriama galvojant apie virtualios realybės pramogas. Kaip tik dėl to konsolės kūrėjai labai daug dėmesio skyrė tam, kad konsolė galėtų visą laiką dirbti didžiausia sparta.

Konsolės konstrukcija

„Xbox One X“ pateisina savo pavadinimą. Tai nedidelė, bet masyvi juodos spalvos dėžė. Ant jos puikuojasi nedidelis „Xbox“ logotipas, o tarp korpuso elementų pasislėpė „Blu-ray“ diskus skaitantis optinis skaitytuvas.

Su „Nvidia Titan XP“ savo galimybėmis galinti konkuruoti vaizdo posistemė kiekvieną sekundę apdoroja net 326 GB duomenų, todėl įrenginiui reikalingas galingas aušinimas. Juo rūpinasi gana tyli skysčiu varoma sistema, kuri efektyviai iš korpuso šalina šilumos perteklių.

Naujos 4K pramogos

Įspūdinga galios injekcija praverčia žaidžiant pamėgtus „Xbox“ žaidimus. Naujoji konsolė labai lengvai susidoroja su jų iššūkiais, tačiau visu gražumu jos galimybės atsiskleidžia tuose žaidimuose, kurie buvo kuriami atsižvelgiant į jos specifikacijas.

„Microsoft“ pirkėjus vilioja visa krūva 4K raišką palaikančių žaidimų: „Forza Motorsport 7“, „Crackdown 3“, „State of Decay 2“, „Sea of Thieves“ ir „Super Lucky’s Tale“. Įspūdingus vaizdo efektus ir erdvinį garsą, kuriais ateityje galėsime mėgautis žaisdami konsolėmis, „Xbox One X“ leidžia išmėginti jau šiandien!

COMMENTS