Xblitz iSee HD: tikras namų sargas

Xblitz iSee HD: tikras namų sargas


Naujausia kaina: €

Ši internetinė kamera leidžia visada žinoti, kas vyksta mūsų namuose, vaiko kambaryje, biure, sodyboje ar net automobilyje. „Xblitz iSee HD“ filmuoja HD raiškos vaizdą ir perduoda jį „Wi-Fi“ ryšiu į programėlę, kuri veikia „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas turinčiuose įrenginiuose.

Kamera mato tamsoje! Jos objektyvą juosia žmogaus akiai nematomus infraraudonuosius spindulius skleidžiančių elementų žiedas. Šis apšvietimas yra toks stiprus, kad naktį matysime, kas vyksta 10 m atstumu. Prietaisas turi pagalbinius varikliukus. Todėl internetu galėsime atsukti ir palenkti kamerą mums reikalinga kryptimi.

„Xblitz iSee HD“ yra jungiama prie elektros tinklo, ją labai lengva įdiegti ir paruošti darbui. Tvirtinimo mechanizmas leidžia kamerą pastatyti ant horizontalios plokštumos, pritvirtinti prie sienos ar lubų.

Filmuojamą vaizdą galima ne tik transliuoti internetu, bet ir įrašyti į atminties kortelę. „Micro SD“ lizdas naudoja iki 64 GB talpos laikmenas. Prietaisas turi judesio daviklį. Apie pastebėtą įsibrovėlį jis iš karto praneša savo šeimininkui. Jame taip pat įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis. Todėl galėsime ne tik girdėti, kas vyksta patalpoje, bet ir bendrauti su ten esančiais žmonėmis.

COMMENTS