WINIX NK305 – išmanusis oro valytuvas

WINIX NK305 – išmanusis oro valytuvas


Naujausia kaina: €

 
WINIX NK305 – tikrai nepaprastas oro valytuvas. Jo kūrėjai susišlavė „Red Dot 2016“ ir „Good Design Award“ apdovanojimus. Mums teko garbė pirmiesiems Lietuvoje išbandyti šį prietaisą, ir dabar jį galima įsigyti kiekvienoje TECHNORAMOS tinklo parduotuvėje! Kuo gi ypatingas „WINIX Air NK305“ oro valytuvas?

Visų pirma šis įrenginys turi patikimumu garsėjančią keturių lygių oro valymo sistemą su anglies puošto bei HEPA filtrais ir „PlasmaWave“ technologija. Kurdami naująjį oro valytuvą NK305, WINIX konstruktoriai sugebėjo dar efektyviau panaudoti šių elementų privalumus. Atsakymas į klausimą, kaip jiems tai pavyko, slepiasi įrenginio formoje. Visi keturi filtravimo sistemos sluoksniai buvo sujungti į cilindro formos mechanizmą. Jis įtraukia orą iš visų pusių, nepalikdamas patalpoje „baltųjų dėmių“, kuriose galėtų kauptis dulkių bei kitų žmogui kenksmingų dalelių. Korpuso centre įmontuotas sraigtas sukuria didelę trauką, išvalytas oras išleidžiamas pro valytuvo viršuje esančią angą ir tolygiai pasklinda po visą kambarį. Ventiliatoriaus sukimosi greitį kontroliuoja oro švaros jutiklis. Korpuso viršuje esantis indikatorius šviečia įvairiomis spalvomis ir informuoja apie oro kokybę.

WINIX NK305 turi išmaniąją programėlę, kuri valdo oro valytuvą naudodama bevielį „Wi-Fi“ ryšį. Todėl oro valytuvą galėsime įjungti ir išjungti būdami bet kurioje pasaulio vietoje! Be to, programėlė rodo oro kokybę ir temperatūrą bei leidžia stebėti pokyčių istoriją.

nk300_1

COMMENTS