„Wi-Fi“ vaizdo kameros

„Wi-Fi“ vaizdo kameros perduoda duomenis bevieliu ryšiu, todėl jas paprasta įdiegti pačiose įvairiausiose vietose. Pristatome tris įdomiausius modelius, kuriuos galima įsigyti mūsų parduotuvėse.

D-LINK DCS-930L

Norime sužinoti, kas šeimininkauja mūsų biure, arba patikrinti, ką namuose veikia keturkojai augintiniai? Šiais ir kitais atvejais praverčia belaidė stebėjimo kamera DCS-930L. Viską, kas vyksta patalpoje, galėsime matyti internetu, naudodami kompiuterio naršyklę ar mobiliajame įrenginyje įdiegtą programėlę. Kamera turi judesio ir garso jutiklį. Aptikusi įsibrovėlį, ji gali atsiųsti mums el. laišką su nuotraukomis iš įvykio vietos. Keičiant stebėjimo kameros nustatymus kompiuteris nebus reikalingas – pakaks patogios mobiliosios „mydlink“ programėlės.

D-LINK DCS-930L


Naujausia kaina: €

 

D-LINK DCS-5000L

DCS-5000L turi infraraudonųjų spindulių lemputes, kurios leidžia nepastebimai filmuoti ir matyti, kas vyksta visiškoje tamsoje. Prietaise įmontuoti varikliukai suteikia galimybę bet kuriuo metu pasukti ir palenkti objektyvą norima kryptimi. Kaip ir DCS-930L, šią kamerą valdome ir transliuojamą vaizdą stebime naudodami „mydlink“ programėlę.

D-LINK DCS-5000L


Naujausia kaina: €

 

D-LINK DCS-2132L

Ši kamera filmuoja HD raiška ir užtikrina pačią geriausią vaizdo transliavimo kokybę. Ji aprūpinta garso, judesio ir naktinio filmavimo funkcijomis. Filmuojamus vaizdus galime įrašyti į SD atminties kortelę. DCS-2132L diegimas užtrunka vos kelias sekundes. Vaizdo transliacijoms per nuotolį naudojama „mydlink“ programėlė užtikrina visišką saugumą ir garantuoja, kad rodomo vaizdo negalės pamatyti pašaliniai asmenys.

D-LINK DCS-2132L


Naujausia kaina: €

 

COMMENTS