Wacom Intuos Pro: Geriausias piešimo albumas!

Wacom Intuos Pro: Geriausias piešimo albumas!


Naujausia kaina: €

Mėgstame piešti, o galbūt kuriame nuotraukų koliažus? „Wacom Intuos Pro“ grafinė planšetė leidžia tai daryti greitai ir patogiai.

Grafinė planšetė – dizainerių ir dailininkų pamėgtas kompiuterio priedas, kuriuo galima sukurti nuostabiai atrodančius vaizdus. Dar neseniai jie buvo prieinami tik profesionalams. Viskas pasikeitė, kai kompanija „Wacom“ išleido „Intuos“ serijos grafines planšetes. Šie prietaisai skirti mėgėjams ir pradedantiesiems vartotojams. Mes nusprendėme išbandyti naujausią serijos modelį – „Intuos Pro“.

Kaip veikia grafinė planšetė?

Piešdami, tapydami ar redaguodami nuotraukas naudojame „Pro Pen 2“ rašiklį. Naujoji planšetė atpažįsta net 8192 paspaudimo lygius, t. y. net keturis kartus daugiau nei ankstesnis „Intuos Pro“ modelis. Todėl šia grafine planšete galima piešti ir plonas elegantiškas linijas, ir gilius dinamiškus potėpius. Šią galimybę išnaudoja dauguma grafikos kūrimo ir nuotraukų redagavimo programų, mat jos buvo kuriamos atsižvelgiant į grafines planšetes naudojančių žmonių poreikius.

Planšetės paviršius nėra slidus, todėl braukiant rašikliu per jos paviršių atsiranda pojūtis, kad piešiame ant šiurkštaus ir gana minkšto popieriaus lapo. „Intuos“ rašiklio darbui nereikia baterijos. Komplekte yra patogus rašiklio stovelis, kuriame saugomi aštuoni papildomi antgaliai.

„Intuos Pro Pen 2“ rašiklis atpažįsta net 8192 paspaudimo lygius

Grafine planšete kompiuteris valdomas kiek kitaip nei pele ar nešiojamojo kompiuterio liečiamąja aikštele. Rašikliu palietus apatinį dešinįjį planšetės aktyviosios zonos kampą, pelės žymeklis iš karto bus perkeltas į atitinkamą ekrano vietą ir jo nebereikės traukti. Todėl planšetę reikia rinktis atsižvelgiant į kompiuterio ekrano dydį. Todėl „Wacom“ siūlo du naujus 2017 m. laidos „Intuos Pro“ variantus vidutine ir didele piešimo zona.

„Intuos Pro“ galima valdyti ne tik rašikliu, bet ir pirštais. Planšetė tinka naudoti dešine ir kaire ranka. „Multitouch“ technologija atpažįsta kelių pirštų prisilietimus: skirtingi gestai leidžia vaizdą greitai pasukti bei padidinti.

Kartu su „Intuos Pro“ pirkėjas gauna „Wacom MobileStudio Pro“ įrankį, leidžiantį kurti ir redaguoti 2D ir 3D vaizdus

Kuo ypatinga naujoji „Intuos Pro“ versija?

Palyginti su ankstesniu modeliu, „Intuos Pro“ korpusas gerokai suplonėjo ir sumažėjo. Dabartinė versija su vidutinio dydžio piešimo zona dydžiu beveik nesiskiria nuo senesnės laidos „S“ modelio. Jautrioji zona padidėjo sumažinus ją supantį rėmelį.

Korpuso šone yra 8 programuojami mygtukai ir „TouchRing“ liečiamasis ratukas. Jie leidžia greitai pasiekti dažniausiai naudojamas piešimo ir nuotraukų redagavimo funkcijas. Jas galima keisti planšetės valdymo įrankiu, kuris į kompiuterį įdiegiamas kartu su tvarkyklėmis.

Gyvename belaidžių technologijų laikais, todėl „Intuos Pro“ prie kompiuterio galima prijungti ne tik USB laidu, bet ir naudojant bevielį „Bluetooth“ ryšį. „Wacom“ planšetė veikia su visais kompiuteriais, naudojančiais „Windows“ ir „Mac OS“ operacines sistemas. Tereikia įdiegti tvarkykles, ir įrenginys pasiruošęs darbui.

COMMENTS