Valstybės šimtmetį „Technorama“ pasitinka gimtadieniu ir nuolaidų loterija

Valstybės šimtmetį „Technorama“ pasitinka gimtadieniu ir nuolaidų loterija

Vasario 16 dieną visa Lietuva ruošiasi pažymėti Valstybės šimtmečio jubiliejų. Šventinėmis nuotaikomis gyvena ir Klaipėdos „Akropolyje įsikūrusi „Technorama“ parduotuvė, kuri kaip tik tomis dienomis švenčia savo gimtadienį. Vasario 15 d. prasidedančiame ir net keturias dienas truksiančiame švenčių maratone vyks daugybė linksmų konkursų bei loterijų, bus galima gauti dovanų, įsigyti prekių su labai didele nuolaida, pasisemti geros nuotaikos ir naujų įspūdžių.

 

Galimybė padėkoti pirkėjams

„Technorama“ mums visiems yra kur kas daugiau nei paprastas verslas ar darbo vieta. Kiekviena parduotuvė ir jos kolektyvas – tai mūsų šeimos nariai. Todėl mes vieni iš nedaugelio Lietuvoje prisimename ir švenčiame savo parduotuvių gimtadienius“, – aiškina „Technorama“ prekybos tinklo direktorius Vygintas Lekavičius: „Prekiaujant įvairia technika labai lengva pavirsti banaliais sandėlininkais, tačiau mums to pavyko išvengti. Už tai turime padėkoti savo pirkėjams, nes jie kuria mūsų tinklo veidą, neleidžia nurimti ir kelia vis naujus iššūkius. Negalėčiau suskaičiuoti, kiek pirkėjų tapo mano draugais, neabejoju, kad kiti mano kolegos galėtų pasakyti lygiai tą patį. Todėl gimtadienis – puiki proga dar kartą susitikti su mums brangiais žmonėmis, pabūti kartu, gerai praleisti laiką ir aišku, įsigyti reikalingų daiktų už labai gerą kainą“.

„Technorama“ „Akropolyje“ sukūrė savotišką technikos oazę, kurioje gerai jaučiasi kiekvienas lankytojas ir pirkėjas. Tai vieta, kur klaipėdiečiai ir tolimesnių miestų gyventojai atvyksta pamatyti naujus prietaisais, semiasi žinių ir gauna naudingų patarimų. Čia esantys daiktai iškeliauja kurti jaukesnių namų, virsta dovanomis, tampa svarbiausių šeimos įvykių metraštininkais, treneriais, nenuilstančiais pagalbininkais.

„Technorama“ savo gimtadienį švenčia dalindamasi dovanomis, prizais, pozityviomis emocijomis, žiniomis ir patirtimi. Šventės programa itin turtinga, su ja plačiau susipažinti galima užsukus į Technorama.lt interneto svetainę.

Maloni staigmena kavos mėgėjams

Vos tik užėjus į „Technorama“ parduotuvę pirkėjus pasitinka nepakartojamas kavos aromatas, sklindantis iš „Viskas skaniai kavai“ vardu pavadintos zonos, kurioje galima paragauti egzotiškiausių šio gėrimo rūšių ir išsirinkti jo ruošai reikalingos technikos.

Visomis „Technorama“ gimtadienio švenčių dienomis čia veiks kavos dovanų ratas, kurį sukant bus galima laimėti įvairiausius prizus. Žaidime galės dalyvauti visi kavos aparatų ir kavos pirkėjai, įsigiję prekių už daugiau nei 50 eurų.

 

Puiki galimybė nuolaidų medžiotojams

Nė viena „Technorama“ šventė neapsieina be tradicinio nuolaidų lietaus. Šį kartą sutaupyti galės visi „Technoramos“ pirkėjai. Išsirinkę trokštamą prekę jie patys prie kasų trauks jiems skirtas nuolaidas. Tie, kuriems nusišypsos didžiausia sėkmė, laimės net iki 99 proc. pirkinio vertės!

 

Lankytojų laukia linksmi konkursai

„Technorama“ gimtadienio šventė negalėjo apsieiti be Valstybės jubiliejaus paminėjimo. Vasario 16 d. parduotuvė pakvies į „Šimtmečio dėlionę“. Šio konkurso metu teks išspręsti painų galvosūkį. Greičiausiai tai padaręs žmogus bus apdovanotas džemperiu su šimtmečio Vyčio emblema.

Didelio lankytojų susidomėjimo turėtų sulaukti ir namų šeimininkių lenktynės. Jų metu dalyviai galės susipažinti su naujausiais „Dyson“ dulkių siurbliais ir išmėginti savo jėgas greitojo valymo rungtyje. Nugalėtojas į namus išsineš „Dyson V7 Animal Pro“ elektrinę šluotą.

Šeštadienį „Technorama“ taip pat pakvies į linksmąjį JBL konkursą. Užsidėjus ausines ir klausantis garsiai grojančios muzikos teks pabandyti atspėti, kokį žodį sako kitas komandos narys.

Vasario 17 d. vakaras bus sėkmingas vienai iš „Laimingųjų BEKO svarstyklių“ konkurse dalyvaujančių komandų. Ta porelė, kuri svers lygiai tiek pat, kiek BEKO skalbyklės ir džiovyklės komplektas, gaus šios įrenginius dovanų.

 

Azartiškos pirkinių loterijos

Penktadienio ir šeštadienio vakarais „Technorama“  organizuoja laimingo pirkėjo loterijos. Teisę jose dalyvauti turi visi parduotuvės lankytojai, kurie švenčių dienomis įsigys prekių bent už 10 eurų sumą. Dvi dienas iš eilės vyksiančiose burtų traukimo ceremonijose bus galima laimėti 108 cm įstrižainės „Hisense“ ir LG televizorius bei daugybę kitų „Electrolux“, „Tefal“, „Philips“, „Redmond“, „Beurer“, „Hansa“ ir „Trust“ prizų.

Ištraukus laimingą pirkinio kvitą laimėtojas prizą privalės atsiimti iš karto. Jeigu jo burtų traukimo metu parduotuvėje nebus, bus traukiamas naujas nugalėtojas. Nepavykus prizo savininko išaiškinti iš trijų kartų, laimikis bus parduotas aukcione už pradinę 1 euro kainą. Todėl dalyvauti burtų traukimo ceremonijoje tikrai verta. Gali būti, kad net nenusišypsojus laimei pavyks į namus sugrįžti su naudingu prizu.

COMMENTS