Trevi SoundPad 360: kolonėlė su interneto pramogų centru

Trevi SoundPad 360: kolonėlė su interneto pramogų centru

Iš pažiūros – mažas daiktas, o iš tiesų – tikras kombainas. Sunku išvardinti visus „Trevi SoundPad 360“ talentus. Tai ir „Android“ planšetė, ir interneto radijo imtuvas, ir belaidė kolonėlė, ir videofonas, ir pramogų centras, kuriuo galima klausytis „Spotify“ muzikos ar žiūrėti filmus. Dizaineriai pasistengė, kad šį gražuolį nebūtų gėda pastatyti virtuvėje, svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad daiktas, kuris moka viską, dažniausiai nė vieno darbo neatlieka gerai. Todėl bandėme „Trevi SoundPad 360“ labai atidžiai ir priekabiai.

Naujausia kaina:

Techninės charakteristikos

„Trevi SoundPad 360“ – tai audringos radijo imtuvo ir planšetės meilės vaisius! Šis įrenginys turi 7 colių (18,54 cm) įstrižainės ekraną, rodantį HD kokybės vaizdą. Ekrano šonuose įmontuoti du 5 W garsiakalbiai. Nustebome šalia jų išvydę vaizdo kameros „akį“. Ji skirta vaizdo pokalbiams.

Korpuso gale rasite HDMI, ausinių arba išorinių garsiakalbių, „microSD“ atminties kortelės ir „micro USB“ lizdus. Įrenginys taip pat palaiko belaides „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšio technologijas.

Prietaisą galima naudoti atjungus nuo elektros tinklo. Mat jo viduje yra ličio jonų baterija. „SoundPad 360“ turi keturių branduolių procesorių ir 1 GB darbinės atminties. Nedideliam interneto pramogų centrui to visai pakanka. Netgi galima žaisti nesudėtingus „Android“ žaidimus.

 • Ekranas: IPS, 7 colių (18,54 cm)
 • Ekrano raiška: 1024 x 600 taškų
 • Operacinė sistema: „Android 5.1“
 • Procesorius: keturių branduolių „Rockchip 3128“ (1,3 GHz)
 • Darbinė atmintis: 1 GB
 • Vidinė atmintis: 8 GB
 • Atminties kortelių skaitytuvas: „microSD“ (iki 32 GB)
 • Vaizdo kamera: 0,3 megapikselio su mikrofonu
 • Baterija: ličio jonų, 1600 mAh
 • Garsiakalbiai: 2 x 5 W
 • Jungtys: HDMI išvestis, „micro USB“, ausinių; bevielės: „Wi-Fi“ (802.11 b/g/n), „Bluetooth 4.0“, maitinimo (12 V)
 • Valdymo pultelis: yra
 • Programinė įranga: filmų, nuotraukų ir muzikos leistuvas, laikrodis, kalendorius, diktofonas.

Dizainas

„Trevi SoundPad 360“ dizaineriams pavyko sukurti tikrai įspūdingai atrodantį gaminį. Ekranas ir garsiakalbiai įstatyti į ovalo formos korpusą. Sidabru žvilganti kojelė rūpinasi, kad įrenginys tvirtai stovėtų ant stalo ar kito horizontalaus paviršiaus.

Centriukas valdomas liečiamuoju ekranu arba nesudėtingu nuotolinio valdymo pulteliu. Didelis užglaistytų formų privalumas – „SoundPad 360“ labai patogiai guli rankose, todėl jį patogu naudoti kaip įprastą planšetinį kompiuterį.

Diegimas ir valdymas

Įspūdis, kad planšetiniu kompiuteriu nepalieka nuo pirmos akimirkos. „Android“ operacinė sistema – gerai pažįstama daugumai išmaniųjų telefonų savininkų. Pirmą kartą įjungę „„SoundPad 360“ turite prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo ir suvesti „Google“ paskyros prisijungimo duomenis. Jos prireiks, kai panorėsite į prietaisą iš „Play Store“ parduotuvės parsisiųsti papildomų programėlių. Vieninteliai du dalykai, kurie skiria „Trevi“ nuo planšetės – tai žymiai geresnė garso kokybė ir visavertis jungčių komplektas, apie kurį nešiojamieji įrenginiai gali tik pasvajoti.

„Trevi SoundPad 360“ – gerokai pigesnis už naujus išmaniuosius telefonus, todėl lyginti šių įrenginių našumą būtų nekorektiška. Programėlės įsijunginėja šiek tiek lėčiau. Tačiau darbo metu, mūsų nuostabai, didelio skirtumo nepastebėjome. „YouTube“, socialinių tinklų programėlės, „Skype“ ir naršyklė veikia sklandžiai ir stabiliai.

Kaip jau minėjome, šis išmanus daiktas turi ličio jonų bateriją. Intensyviai naršant internete ir žiūrint filmukus ji išsikraus po maždaug 4 valandų. Įrenginiui, kuriam tenka maitinti ne tik ekraną, bet ir didelius garsiakalbius, – tai tikrai neblogas rezultatas. Klausant muzikos didžiausiu garsumu darbo laikas pailgėja iki 5 valandų.

Vienas didžiausių mūsų atradimų – HDMI jungtis. Ji leidžia pramogų centrą prijungti televizoriaus. Žiūrėti „YouTube“ filmukus dideliame ekrane ar naršyti naudojant patogią ir galingą naršyklę – tikras malonumas. Ypač, kai prie „SoundPad 360“ prijungėme „Bluetooth“ pelę ar klaviatūrą!

Kokiems vartotojams patiks šis įrenginys?

„Trevi SoundPad 360“ pritaikymo scenarijai bandymų metu liejosi kaip iš gausybės rago:

 • Virtuvė. Internetas – tai didžiausia receptų knyga pasaulyje! „Play Store“ galima rasti daugybę maisto ruošti mėgstantiems žmonėms skirtų programėlių. Be to, pusryčiaudami galėsite patogiai klausytis radijo ar žiūrėti „YouTube“ filmukus.
 • Svetainė. Čia „Trevi“ tampa išmaniu pramogų centru, kurį galima valdyti per nuotolį patogiai įsitaisius ant sofos. Klausykitės „Spotify“ ar žiūrėkite „Netflix“. Šimtai programėlių – jūsų paslaugoms.
 • Miegamasis. Apie tokį žadintuvą jus tikriausiai nė nesvajojote. Prieš miegą galėsite pasiklausyti audio knygų ar ramios muzikos.
 • Virtualių susitikimų vieta. „SoundPad 360“ veikia visos socialinių tinklų programėlės ir „Skype“. Priekyje įmontuota vaizdo kamera ir mikrofonas paverčia šį centriuką tikru videofonu.
 • Biuras. Daugelyje darbo vietų visą dieną skamba visiems jau pabodusios radijo stotys. „Trevi“ padės gerokai praplėsti įprastą muzikos repertuarą ir sukurti darbingą atmosferą.
 • Vaikų kambarys. „Trevi“ lengvai atstoja žaidimų konsolę. Vaikai šiuo centriuku gali žiūrėti „YouTube“ filmukus ar bendrauti su draugais per pokalbių programas.

 

Garso kokybė

Nuolat naudodami išmaniuosius telefonus ir planšetes, labai pasiilgstame gero ir galingo garso. Tuo įsitikinome „Trevi SoundPad 360“ metu. Malonu, kai visą kambarį užlieja muzikos garsai!

Šis pramogų centras skamba daug geriau, nei būtų galima tikėtis iš tokio nebrangaus įrenginio.Aišku, jo galimybės šiek tiek nublanksta pastačius šalia geriausių „Bluetooth“ kolonėlių. Erdvės efektas nėra ryškus, skambesys – ne toks išraiškingas, kokio norėtųsi. Tačiau „SoundPad 360“ nė nebando kovoti dėl melomanams skirtų garsiakalbių titulo. Šio prietaiso užduotis – užtikrinti švarią foninę muziką. Be to, garsiakalbiai atsiskleidžia  klausantis radijo transliacijų. Mat garsiakalbiai gerai užglaisto stipriai suspausto garso trūkumus.

Išvados

Bandydami „Trevi SoundPad 360“ susidūrėme su netikėta problema. Kaip pavadinti šį įrenginį? Nė vienas tradicinis žodis – kolonėlė, planšetė, interneto pramogų centras – jam netinka. Ko gero šis dalykas geriausiai atspindi reikalo esmę. „Trevi“ bus tokiu prietaisu, kokio jums reikia labiausiai. Kiekvienas žmogus jį naudos labai skirtingai. Neverta tikėtis, kad jis atstos galingą planšetę ar namų kino sistemą. Tačiau mes tikrai nenuliūstume, jei šis gražuolis apsigyventų mūsų virtuvėje, svetainėje, miegamajame ir darbo kambaryje!

Privalumai

 • Nebloga garso kokybė
 • Patogus valdymas
 • Įspūdingas dizainas

Trūkumai

 • Ne pati naujausia „Android“ versija
 • Palyginti nedidelė procesoriaus sparta

COMMENTS