DrivePro 50 – mažiausias „Transcend“ vaizdo registratorius

DrivePro 50 – mažiausias „Transcend“ vaizdo registratorius


Naujausia kaina: €

 
„DrivePro 50“ – labai kompaktiškas daikčiukas, todėl šią vaizdo kamerą lengva įmontuoti ant automobilio priekinio stiklo ir ji visai netrikdo vairuotojo dėmesio. Registratorius gerai filmuoja net esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms. Tuo rūpinasi jautrus jutiklis ir šviesus F/1,8 diafragmos objektyvas, kuris mato vaizdą 130° kampu, aprėpdamas viską, kas vyksta kelyje ir šalikelėse. Filmuotoje medžiagoje lengva įžiūrėti automobilių numerius ir žmonių veidus, mat vaizdas yra išsaugomas „Full HD“ raiška.

Registratorių valdome telefone įdiegta programėle. Joje galime keisti nustatymus ir peržiūrėti įrašus. Be to, naudodami telefono mobilųjį internetą, galėsime filmuojamą vaizdą tiesiogiai perduoti į internetą.

Visi duomenys saugomi 16 GB „microSD“ atminties kortelėje, kurią gausime kartu su registratoriumi. Įvykus nelaimingam atsitikimui, suveikia registratoriaus smūgių ir perkrovos jutiklis. Jis įjungia avarinio įrašymo režimą ir pasirūpina, kad prieš ir po įvykį padaryto vaizdo įrašo nebūtų galima ištrinti.

transcend_2

COMMENTS