TP-Link SR20: išmaniųjų namų vadovas

TP-Link SR20: išmaniųjų namų vadovas


Naujausia kaina: €

Vos tik grįžtame namo, koridoriuje užsidega šviesa, kavinukas ima ruošti kavą, o iš kolonėlių pasigirsta atpalaiduojamos muzikos garsai. Visa tai – išmaniųjų namų įranga: įvairūs jutikliai, jungikliai, vaizdo kameros ir buitiniai prietaisai, kurie tarpusavyje bendrauja naudodami skirtingus ryšio standartus. Visų šių pagalbininkų darbą koordinuoja „TP-Link SR20“. Tai maršruto parinktuvas, kuris namus aprūpina laidiniu ir „Wi-Fi“ internetu. Be to, jis moka „susikalbėti“ su įvairių gamintojų siūlomais išmaniųjų namų prietaisais, naudojančiais skirtingus ryšio protokolus, pavyzdžiui, „ZigBee“ ar „Z-Wave“.

TECHNORAMOS specialistai mielai papasakos apie įvairius išmaniųjų namų prietaisus ir padės juos išsirinkti bei tinkamai suderinti, kad veiktų su šiuo maršruto parinktuvu.

„TP-Link SR20“ turi patogų liečiamąjį ekraną ir sukuria du 2,4 ir 5 GHz dažniais veikiančius „Wi-Fi“ tinklus. Jų bendra sparta siekia iki 1900 Mb per sekundę. Maršruto parinktuvas turi USB jungtį, prie kurios galima prijungti išorinius diskus.

COMMENTS