TOP 10 reikalingiausių daiktų mokiniui ir studentui

TOP 10 reikalingiausių daiktų mokiniui ir studentui

Atėjo metas grįžti į mokyklas ir universitetus! TECHNORAMA atrinko dešimt naudingiausių daiktų, kurie pasirūpins, kad nauji mokslo metai būtų ir įdomūs, ir patogūs.

1. Krepšys MODECOM RENO

Ieškote krepšio, į kurį tilptų vadovėliai, kompiuteris ir kiti ne mažiau reikalingi daiktai? Tuomet verta susipažinti su kompanijos MODECOM pasiūlymu. Jos dizainerių sukurtas krepšys RENO puikiai tinka daug judantiems ir nuolat skubantiems žmonėms. Šį krepšį galima neštis rankoje, trumpam užsimesti ant peties arba naudoti kaip tradicinę kuprinę. Į vidų telpa iki 15,6 colio įstrižainės ekraną turintis kompiuteris.

MODECOM RENO pagaminta iš labai patvarios ir malonios liesti medžiagos. Kuprinėje yra daugybė kišenių, leidžiančių palaikyti tvarką. Todėl tikrai nereikės visą pusvalandį ieškoti piktybiškai pasislėpusio rašiklio ar nežinia kur skambančio telefono.

Kaina: EUR

2. Ausinės TRUST UR Spila Kids GIRAF

Vaikučiai mėgsta klausytis muzikos ir žiūrėti filmukus. Neretai pasitaiko, kad šiais dalykais galima mėgautis tik užsidėjus ausines. Tačiau suaugusiems skirti ausinių modeliai mažyliams visiškai netinka. Jie yra dideli, sunkūs ir, svarbiausia, skleidžia per stiprų garsą, kuris gali negrįžtamai pažeisti ypač jautrią mažylių klausą. Todėl kompanija TRUST sukūrė mažiesiems klausytojas skirtas ausines.

UR Spila Kids GIRAF“ atitinka tokiai technikai keliamus Europos Sąjungos reikalavimus ir apriboja garsumą iki saugaus 85 dB lygio. Bet svarbiausia, kad šios TRUST ausinės puikiai atrodo! Lengvą, švelnų bei minkštą korpusą puošia spalvingi linksmų žirafiukų paveikslėliai.

Kaina: EUR

3. Išorinė baterija SBS 5000mAh

Mobilusis telefonas – labai reikalingas vaiko pagalbininkas. Tėveliams daug ramiau, kai žino, kad jų atžalos gali kiekvieną akimirką jiems paskambinti ar parašyti žinutę. Tačiau iš „ragelio“ nebus jokios naudos, jei jo baterija išsikraus pačią netinkamiausią akimirką. Išorinė baterija „SBS 5000mAh“ pasirūpins, kad taip niekada neatsitiktų. Ji turi greitą įkrovimo sistemą, todėl visai išsikrovęs telefonas vos per pusvalandį įkraunamas iki 50 proc.

SBS 5000mAh“ pagamintas iš lengvo, bet tvirto aliuminio. Jis gali krauti mobiliuosius įrenginius, turinčius USB arba „Lightning“ lizdus.

Kaina: EUR

4. Išorinė baterija TRUST Primo 4400

Iš daugybės išorinių baterijų modelių, kuriuos galima įsigyti TECHNORAMOS parduotuvėse, šis mums patinka labiausiai. Jis sveria vos 121 g ir užima labai nedaug vietos. Tačiau nežiūrint mažų matmenų, šis daikčiukas sugeba visiškai tuščią telefoną pilnai įkrauti tiek, kad įrenginiu būtų galima naudotis dar vieną dieną. Savo forma išorinė TRUST baterija labai primena žibintuvėlį. Toks panašumas nėra atsitiktinis. Įrenginuko priekyje įmontuota lemputė, kuri „TRUST Primo 4400“ paverčia galingu prožektoriumi.

Kaina: EUR

5. USB atmintinė SANDISK 16GB Ultra Dual OTG

Ši nedidelė USB atmintinė tinka ne tik kompiuteriams, bet ir mobiliesiems įrenginiams su „Android“ operacine sistema. Joje patogu laikyti daug vietos užimančius failus ir greitai perkelti juos iš vieno prietaiso į kitą. Laikmena turi du kištukus, kuriuos galima įstatyti į kompiuterinius USB ir „micro USB“ lizdus. SANDISK palaiko spartųjį USB 3.0 standartą, todėl per sekundę nuskaito arba įrašo iki 30 MB duomenų.

Bet kuris įrenginys USB atmintinę atpažįsta iškarto: nereikia diegti tvarkyklių ar keisti operacinės sistemos nustatymų. Įdiegus telefone nemokamą „SanDisk Memory Zone“ programėlę bus galima patogiai tvarkyti atmintinėje saugomus failus, kurti atsargines kopijas ir perkelti duomenis atgal į mobilųjį įrenginį.

Kaina: EUR

6. Daugiafunkcis įrenginys BROTHER DCP-1510

Besimokant mokykloje, kolegijoje ar universitete tenka nuolat spausdinti, skenuoti ir kopijuoti dokumentus. Su šiomis užduotimis puikiai susidoroja lazerinis daugiafunkcis įrenginys BROTHER DCP-1510. Jis yra nedidelis ir toks patikimas, kad jam suteikiama net 3 metų garantija.

Prietaisas turi 150 lapų dėklą bei lengvai keičiamą dažų miltelių kasetę, kurios pakanka 1000 puslapių atspausdinti. BROTHER skenuoja ir kopijuoja 600 taškų colyje raiška ir spausdina iki 20 puslapių per minutę greičiu. Prie kompiuterio šis daugiafuncis įrenginys jungiamas USB laidu.

Kaina: EUR

7. Planšetė ASUS ZenPad Z380M

Mėgstate naršyti internete, žiūrėti filmus ir žaisti nuotaikingus žaidimus? Tuomet planšetinis kompiuteris „ASUS ZenPad Z380M“ yra sukurtas būtent jums. Jis turi ypač sodrias spalvas bei kontrastingą vaizdą rodantį 8 colių (20,3 cm) įstrižainės ekraną ir liekną, elegantiškai atrodantį korpusą, kuriame slepiasi visas kasdienes užduotis sugebantis atlikti procesorius.

Puikų vaizdą papildo nuostabus garsas, kurį užtikrina DTS garso posistemė. Ji įspūdingai skamba naudojant integruotus garsiakalbius, tačiau visu gražumu pasirodo, kai užsidedate ausines, iš kurių pasigirsta 7.1 kanalo erdvinis garsas.

Kaina: EUR

8. Knygų skaityklė POCKETBOOK Touch HD

Vis dažniau į mokinių ir studentų rankas atkeliauja elektroninės knygos. Jas galima skaityti kompiuterio ekrane ar telefone. Bet tai nepatogu, nes greitai pavargsta akys. Daug lengviau ir maloniau tokias knygas naudojant elektroninę knygų skaityklę, turinčią elektroninio rašalo ekraną, kurio rodomas vaizdas praktiškai nesiskiria nuo popieriuje atspausdinto teksto. POCKETBOOK turi lietuvišką valdymo aplinką ir atpažįsta net 22 failų formatus. Knygas į skaityklę galima įkelti laidu arba per internetą naudojant integruotą „Wi-Fi“ ryšį. Skaityklėje įmontuotas 6 colių (15,25 cm) įstrižainės elektrinio rašalo ekranas. 8 GB talpos vidinėje atmintyje telpa tūkstančiai knygų ir MP3 failų, kurių galima klausytis per ausines.

Kaina: EUR

9. Televizorius-monitorius SAMSUNG LV32F390F

Tikram studentui visada trūksta trijų dalykų: pinigų, laiko ir vietos. Kaip gauti pinigų ir atrasti tą vieną papildomą naktį, kurios visada pritrūksta pasiruošti egzaminui, teks aiškintis patiems, o štai daugiau laisvos vietos kambaryje ar bendrabučio kampelyje galima „susikombinuoti“ įsigijus SAMSUNG LV32F390FEWXEN. Tai televizoriaus ir monitoriaus hibridas su lenktu 32 colių (81 cm) įstrižainės ekranu, rodančiu „Full HD“ (1920 x 1080 taškų) vaizdą.

SAMSUNG turi integruotus antžeminės ir kabelinės televizijos imtuvus. Kaip ir įprastame televizoriuje, šiame įrenginyje kanalus valdome su nuotolinio valdymo pulteliu. Be to, įrenginyje yra 2 HDMI lizdai, prie kurių galima prijungti kompiuterį ir žaidimų konsolę.

Kaina: EUR

10. Nešiojamasis žaidimų kompiuteris DELL Inspiron 15 7000

Tai tikras lyderis kainos ir kokybės kategorijoje. DELL turi 15,6 colio (40 cm) įstrižainės ekraną. Jo korpusas buvo sukurtas taip, kad jame tilptų efektyvi aušinimo sistema su didelėmis ventiliacijos angomis, reikalinga „Intel Core i5“ procesoriui bei „Geforce GTX 1050“ serijos vaizdo plokštei.

Aukštą programų ir žaidimų spartą užtikrina judančių dalių neturintis SSD diskas. Pagyrimų vertas ir „Full HD“ raiškos ekranas. Stereo­garsiakalbių porą papildo žemadažnis garsiakalbis. Jis ypač praverčia žaidžiant žaidimus, klausantis muzikos ir žiūrint filmus. Šiam kompiuteriui DELL suteikia 3 metų garantiją.

COMMENTS