TomTom Touch – apyrankė, kuri analizuoja kūno sudėtį

TomTom Touch – apyrankė, kuri analizuoja kūno sudėtį


Naujausia kaina: €

Esame matę ir išbandę dešimtis įvairiausių išmaniųjų apyrankių. Todėl mus nustebinti dar nematyta naujove tikrai sudėtinga. Tačiau „TomTom“ tai pavyko. Tai pirmoji apyrankė, kuri moka analizuoti kūno sudėties parametrus! Vienu mygtuko spustelėjimu ji nustato riebalų ir raumenų masės santykį organizme. Ši informacija leidžia geriau pažinti save, suteikia galimybę tiksliau suvokti procesus, kurie vyksta organizme, ir padeda rūpintis sveikata. Stebėdami riebalų ir raumenų masės pokyčius galime įvertinti dietos ir treniruočių efektyvumą.

Aišku, „TomTom Touch“ turi ir kitų funkcijas, be kurių nebegalime įsivaizduoti nė vienos išmaniosios apyrankės. Ji registruoja fizinį krūvį: nueitus žingsnius ir įveiktus kilometrus. Įrenginyje įmontuotas širdies pulso matuoklis padeda tiksliai apskaičiuoti fizinį krūvį ir sudegintas kalorijas. Apyrankė taip pat seka mūsų treniruočių eigą, o naktį stebi miego ciklus.

„TomTom Touch“ turi patogų liečiamąjį ekranėlį, į kurį iš telefono atkeliauja pranešimai ir žinučių antraštės. Savo pasiekimus matome nemokamoje išmaniojoje programėlėje „TomTom MySports“. Apyrankė turi nuimamą dirželį, kurio spalvą nesunku priderinti prie savo aprangos stiliaus.

tomtom_touch_2

 

COMMENTS