TomTom Spark 3 – išmanusis treneris su muzikos grotuvu

TomTom Spark 3 – išmanusis treneris su muzikos grotuvu


Naujausia kaina: €

Šis laikrodis turi viską, ko gali prireikti aktyviam žmogui. Jame įmontuotas GPS imtuvas, širdies pulso matuoklis ir net muzikos grotuvas. Kaip ir dera geram sportiniam laikrodžiui, „Spark 3“ puikiai tinka įvairių sporto šakų gerbėjams. Jis turi bėgimui, dviračiui, plaukimui, treniruočių salei skirtas programas. Laikrodį galima naudoti intervalinėms treniruotėms, o lenktynių režimas leidžia palyginti rezultatus su ankstesnių bandymų pasiekimais.

„TomTom“ labai patiks mėgstantiems bėgioti. Mat jame esantis kompasas ir  navigacijos sistema registruoja bėgimo maršrutą ir ekrane rodo jį žemėlapyje. Laikrodis padeda lengvai sugrįžti į vietą, kurioje pradėjome treniruotę, todėl kyla noras bėgti, kur akys mato, ir ištyrinėti dar nepažįstamus takelius. Tiems, kurie mėgsta viską planuoti, patiks galimybė iš anksto įkelti bėgimo trasos žemėlapį.

Pulso matuoklis bandymų metu veikė be priekaištų. Papildomai galima naudoti prie krūtinės ląstos tvirtinamą matuoklį, kuris su laikrodžiu bendrauja „Bluetooth“ ryšiu.

„TomTom Spark 3“ turi vidinę atmintį, į kurią galima įrašyti iki 500 dainų. Jų galima klausytis naudojant komplekte esančias arba bet kurias kitas belaides ausines.

tomtom_spark_2

COMMENTS