TomTom GO 520 ir GO 620 – padės nepasiklysti kelyje

TomTom GO 520 ir GO 620 – padės nepasiklysti kelyje


TomTom Go|520 kaina: €

TomTom Go|620 kaina: €

 
Daug keliaujančiam žmogui be GPS navigatoriaus išsiversti beveik neįmanoma. Tačiau išmaniųjų technologijų laikais daugelis šios kategorijos prietaisų labiau primena muziejinius eksponatus nei šiuolaikinius pagalbininkus. Lėtas ir nepatogus valdymas, pasenusi grafika, sudėtingas žemėlapių atnaujinimas – tai trūkumai, būdingi daugeliui navigatorių. Bet tik ne „TomTom Go“ serijos įrenginiams!

GO 520 ir GO 620 turi 5 ir 6 colių įstrižainės ekranus ir yra aprūpinti naujausiomis išmaniosiomis funkcijomis, kurios pažįstamos telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams. Bandydami šiuos įrenginius labai nudžiugome sužinoję, kad žemėlapius galėsime atnaujinti bevieliu „Wi-Fi“ ryšiu, nenaudodami kompiuterio. Greita, paprasta ir patogu!

„TomTom“ susiporuoja su išmaniuoju telefonu ir ekrane rodo SMS žinutes, laiškų antraštes bei kitus svarbius pranešimus. „TomTom“  dirba su „Siri“ ir „Google Now“, todėl moka atpažinti balso komandas ir užklausas. Be to, navigatorių galima naudoti kaip laisvų rankų įrangos komplektą – pašnekovas gerai girdi mus, o mes jį – net itin triukšmingoje aplinkoje. Naudodamas mobilųjį internetą navigatorius visada žino ir rodo greičio apribojimus ir perspėja apie kelyje susidariusius kamščius.

tomtom-go_2

COMMENTS