Telefonų priedai – mobilioji elektrinė

Telefonų priedai – mobilioji elektrinė

„Būk geras, dar neišsikrauk!“ – mintyse savo telefonui kužda kiekvienas „Pokemon Go“ žaidėjas. Pasaulį užvaldžiusi kišeninių monstrų karštinė parodė, kokios silpnos yra šiuolaikinių telefonų baterijos. Pilnos įkrovos, geriausiu atveju, užtenka vos pusdieniui! Kad nereikėtų dūsauti pasilikus be ryšio, įsigykime išorinę bateriją.

TRUST Car Jum Starter & Powerbank (10 000 mAh)

TRUST gali prikelti ne tik išsikrovusį telefoną, bet ir gyvybės ženklų nerodantį automobilį ar motociklą! Prietaisas gali vienu metu krauti net du mobiliuosius įrenginius. Kartu su juo gausime patogų dėkliuką ir transporto priemonių akumuliatoriams krauti reikalingus laidus.

TRUST


Naujausia kaina: €

 
SBS TEBB2200XSCAM (2200 mAh)

Šis mobilusis kroviklis yra labai plonas ir sveria vos 81 g. Jo viduje įmontuota baterija aprūpins išmanųjį telefoną energija, kurios turėtų pakakti antrajam pokemonų gaudymo pusdieniui.


Naujausia kaina: €

 

SBS TEBB2200SPB (2200 mAh)

Ši baterija ne tik aprūpina telefoną elektros energija, bet ir groja jo atmintyje įrašytas dainas. Garsiakalbis prie telefono jungiamas ausinių laidu.


Naujausia kaina: €

 

TOTI T-S12F (15 600 mAh)

Tokį kroviklį verta pasiimti į ilgą kelionę. Mat jis turi ypač talpią bateriją: priklausomai nuo mūsų turimo išmaniojo telefono modelio, jos turėtų pakakti 5–7 papildomoms įkrovoms.


Naujausia kaina: €

 

Nillkin Magic Disk II

Patogiai kraukime telefoną ne tik kelyje, bet ir namuose. „Nillkin Magic Disk II“ leidžia greitai įkrauti telefoną be jokių laidų! Jis „draugauja“ su visais telefonais, palaikančiais „Qi“ belaidės įkrovos standartą, pavyzdžiui, „Samsung Galaxy S6“ ir S7. Norint tokiu būdu įkrauti „iPhone“, teks įsigyti specialų telefono dėkliuką.


Naujausia kaina: 21.00

 

Naujesnis straipsnis
Senesnis straipsnis

COMMENTS