Tapk namų baristu!

Tapk namų baristu!

Nori išmokti virti tikrą kavą? Su šiais pagalbininkais lengvai paruošime puikų espresą, kapučiną, latės kavą ir kitus nuostabius gėrimus!

Pieno putų plaktuvas „CASO Crema Latte & Choco“

Šis prietaisas leidžia mėgautis aksominio švelnumo pieno puta. Be to, juo galėsime pasigaminti karšto šokolado gėrimo. Prietaisas pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Plaktuvu galėsime sušildyti 250 ml pieno arba paruošti 100–150 ml pieno putos.

Pieno putų plaktuvas „CASO Crema Glass Milk Frother“

Išimamą stiklinį indą turintis CASO plaktuvas moka gaminti šaltą ir karštą pieno putą, kuri puikiai tinka latei, karštam šokoladui, kapučinui, šaltajai frapės kavai ir kitiems gėrimams. Pienas suplakamas labai greitai. Plaktuvą lengva valyti, nes jis padengtas nepridegama danga.

Kavinukas „G.A.T. Bella 6“

Pirmasis mokos kavinukas pasaulį išvydo 1933 m. Italijoje. Šiandien – tai vienas mėgstamiausių ir labiausiai vertinamų kavos virimo būdų. Mokos kavos aparatu galima išvirti ypač aromatingą gėrimą, kuris savo skoniu ir kvapu primena espreso kavą.


Naujausia kaina: €

Kavinukas „Bialetti Musa 4“

Šis itališkas gražuolis pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Virimo metu apačioje įpiltas vanduo įkaista, virsta garu ir pakyla į kavinuko viršų, pakeliui greitai perkošdamas sietelyje subertą kavą. Todėl gėrimas neapkarsta, bet yra stiprus, kad suteiktų žvalumo visai dienai.


Naujausia kaina: €

Kavinukas „Cloer 5928“

„Cloer 5928“ – tai elektrinis klasikinio mokos kavinuko variantas. Vos per 5 minutes juo galėsime išsivirti 3 arba 6 puodelius kavos. Prietaiso apačioje įmontuotas kaitinimo elementas parenka tinkamiausią temperatūrą ir užtikrina optimalų kavos plikinimo greitį.


Naujausia kaina: €

COMMENTS