Sugrįžta legendinė NOKIA!

Sugrįžta legendinė NOKIA!

 

Yra nedaug dalykų, kuriuos žmonės prisimena visą gyvenimą. Vienas tokių – NOKIA. Jos žvaigždė daugelį metų ryškiausiai švietusi mobiliųjų technologijų padangėje staiga užgeso, ir atrodė, kad visiems laikams. Tačiau NOKIA sugrįžta! Barselonoje vykusiame pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese suomiai pristatė naują telefonų seriją.


NOKIA ilgus metus diktavo mobiliųjų telefonų madas. Pirkėjai ją vertino dėl patikimos konstrukcijos, patogaus valdymo ir niekada neišsikraunančios baterijos. Legendos apie nenužudomus NOKIA telefonus perduodamos iš lūpų į lūpas jau du dešimtmečius. Pagrindinis jų didvyris – NOKIA 3310. Šis „ragelis“ daugeliui tapo pirmuoju gyvenime ir ištikimai tarnavo ilgus metus. Sunku patikėti, bet pasaulyje buvo parduota net 126 mln. NOKIA 3310 vienetų!

Deja, suomių milžiną ištiko daugelio telefonų gamintojų likimas – nesugebėjusi atsilaikyti naujos kartos išmaniųjų įrenginių konkurencijai, NOKIA pamažu išnyko iš parduotuvių lentynų ir buvo priversta parduoti savo mobilųjį padalinį „Microsoft“. Tačiau ir šiai mobilusis verslas nebuvo sėkmingas. Puikiai atrodantiems ir nuostabias nuotraukas darantiems „Lumia“ serijos telefonams nepavyko užkariauti pirkėjų simpatijų – koją pakišo „Windows“ operacinei sistemai pritaikytų mobiliųjų programėlių stygius.

Diena, kai NOKIA nustojo gaminti telefonus daugeliui buvo liūdna kaip atsisveikinimas su ištikimu bičiuliu. Laimei, šis išsiskyrimas netruko amžinai. NOKIA sugrįžta su nauja jėga ir energija. Šiuo ženklu pažymėtus telefonus kuria suomių startuolis HMD, kurio branduolį sudaro senieji NOKIA darbuotojai, kurie žino, kaip konstruoti paprastus ir patikimus įrenginius.

Barselonoje NOKIA pristatė net keturis naujus modelius – tris išmaniuosius ir vieną paprastą „ragelį“ su tradicine skaičių klaviatūra. Visi jie pasižymi išskirtiniu dizainu, tvirta konstrukcija ir nedidele kaina. Atėjo metas išsirinkti naują NOKIA!

Švari „Android“ operacinė sistema

Naujieji NOKIA telefonai buvo kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su „Google“. Todėl visuose trijuose išmaniuosiuose modeliuose diegiama švari ir naujausia „Android 7“ operacinės sistemos versija. Čia nerasime nereikalingų programėlių ir įkyrių priedų, kuriais savo gaminius dažnokai apkrauna kai kurie gamintojai.

Balasto atsisakęs telefonas veikia greičiau. Gamintojas žada, kad telefonas galės naudoti pačias naujausias operacinės sistemos versijas ir kiekvieną mėnesį gaus naujinius su „Google“ paruoštomis saugumo pataisomis.

Solidi konstrukcija

Jokių nereikalingų blizgučių! NOKIA telefonų kūrėjai visą dėmesį sutelkė į būtiniausius dalykus ir siekia pateisinti nenužudomo telefono gamintojo vardą. Telefonai gali skirtis kaina ir techninėmis charakteristikomis, bet ne medžiagų ir surinkimo kokybe, – teigia NOKIA atstovai.

NOKIA 6 turi 5,5 colio įstrižainės FHD raiškos IPS ekraną ir 16 megapikselių fotoaparatą


Naujausia NOKIA 6 kaina: €

NOKIA 6

Tai vidutinės klasės telefonas su 5,5 colio įstrižainės FHD raiškos IPS ekranu, kurį saugo grūdintas „Corning Gorilla Glass“ stiklas. Paėmus NOKIA 6 į rankas sunku patikėti, kad jis kainuoja vos 229 eurus! Prietaisas pagamintas iš vientiso aliuminio bloko, kurį specialios staklės skaptuoja beveik valandą, kol yra išgaunamas elegantiškas telefono siluetas. Korpuso viršuje ir apačioje sumontuotos ryšio antenos, o viduje – stiprintuvas bei garsiakalbių pora. Jie leidžia mėgautis sodriu ir dinamišku garsu, o įdiegta „Dolby Atmos“ technologija užtikrina įtaigų erdvės efektą, kuris pakeri žiūrint filmus ir žaidžiant žaidimus.

NOKIA 6 turi 4 GB darbinės atminties ir 64 GB vidinės laikmeną. Ją galima praplėsti įdedant „microSD“ kortelę. Aparate esančių duomenų ir programėlių apsaugau naudojamas greitas pirštų atspaudų skaitytuvas, įmontuotas pagrindiniame telefono mygtuke.

Telefone yra 16 megapikselių fotoaparatas su automatinio fokusavimo bei veidų atpažinimo funkcijomis ir 8 megapikselių priekinė kamera, skirta vaizdo pokalbiams ir asmenukėms. Fotografuojant prieblandoje praverčia dviejų spalvų LED blykstė, kuri leidžia daryti natūraliai atrodančias nuotraukas bet kokiomis sąlygomis.

NOKIA 6 ir NOKIA 5 telefonų korpusai gaminami iš vientiso aliuminio lydinio


Naujausia NOKIA 5 kaina: €

NOKIA 5

Šis, 5,2 colio įstrižainės HD IPS ekraną turintis modelis labai patogiai guli delne ir jį lengva valdyti viena ranka. Vos 189 eurus kainuojantis įrenginys puikiai tinka darbui ir aktyvioms pramogoms. Pirmosiomis pažinties akimirkomis mums pasirodė, kad šis telefonas pagamintas iš plastiko. Nieko panašaus! Jo korpusui naudojamas aliuminis, kuriam gamintojas sugebėjo suteikti ypač grakščią ir ergonomišką formą.

Kurdamas šį nebrangų įrenginį gamintojas nedarė kompromisų ten, kur jų negalima daryti. Ekraną dengia „Gorilla Glass“ stiklas, o ekrano apačioje įmontuotas pirštų atspaudų skaitytuvas.

NOKIA 5 turi 13 megapikselių fotoaparatą ir 8 megapikselių priekinę kamerą. Nuotraukos ir filmukai būna ryškūs net tuomet, kai juos įamžiname prieblandoje. Tuo rūpinasi penkių fazių automatinio fokusavimo sistema bei šviesus objektyvas su F/2.0 diafragma.

Iš vyresniojo broliuko NOKIA 5 „pasiskolino“ „SnapDragon 430“ procesorių bei talpią 3000 mAh bateriją. Telefone yra 2 GB darbinės ir 16 GB vidinės atminties. Pastarąją galima nesunkiai praplėsti įstačius 128 GB atminties kortelę.

NOKIA 3 – tai nedidelis ir patvarus telefonas, kuris puikiai tinka aktyvų gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms


Naujausia NOKIA 3 kaina: €

 

NOKIA 3

Tai mažiausias išmanusis NOKIA telefonas. Jame yra 5 colių įstrižainės ekranas ir 8 megapikselių fotoaparatas. Įrenginys pritaikytas dirbti sudėtingomis sąlygomis. Jo korpusas pagamintas iš vientiso, smūgiams ir įbrėžimams atsparaus polikarbonato, kurį dar labiau sustiprina solidus aliuminio rėmas. Telefono priekį dengia grūdintas stiklas, užtikrinantis konstrukcijos vientisumą. HD raiškos ekraną dengia poliarizuotas filtras, kuris išsklaido šviesos spindulius, todėl vaizdas ekrane gerai matomas net saulėtą dieną. Didžiausias šio gražuolio privalumas – žema kaina. NOKIA 3 kainuoja vos 139 eurus.

 


Naujausia NOKIA 3310 kaina: €

Naujoji NOKIA 3310

Klasikinių telefonų gerbėjams NOKIA paruošė netikėtą dovaną. Kartu su išmaniųjų telefonų serija Barselonoje buvo pristatytas atsinaujinęs NOKIA 3310 modelis! Savo forma šis gražuolis labai primena prieš 17 metų išleistą pirmtaką, tik yra dvigubai plonesnis.

Naujajame NOKIA 3310 yra „gyvatėlė“ – žaidimas, kurį mėgo senojo modelio savininkai

Vos 49 eurus kainuojantis „ragelis“ turi spalvotą 2,4 colio įstrižainės ekraną, skaičių klaviatūrą ir 2 megapikselių fotoaparatą. Jis nebando techninėmis charakteristikomis konkuruoti su išmaniaisiais įrenginiais. NOKIA 3310 galima skambinti, rašyti SMS žinutes, reikalui esant, prisijungti prie interneto, naudojant „Opera“ naršyklę ir 2.5G mobilųjį internetą. Su šiomis užduotimis telefonas susidoroja puikiai. Palikus telefoną budėjimo režime, jo nereikės krauti ištisą mėnesį! 1200 mAh talpos akumuliatoriaus pakanka net 22 pokalbio valandoms.

COMMENTS