STOLLAR: kaip išsaugoti šviežią skonį ir aromatą?

STOLLAR: kaip išsaugoti šviežią skonį ir aromatą?

Vakuuminis pakavimas leidžia ilgiau mėgautis šviežiais ir aromatingais maisto produktais. Jis padeda išsaugoti skonį, aromatą, spalvą ir tekstūrą.

Kada verta naudoti vakuuminį pakavimą?

Yra daugybė vakuuminio pakavimo pritaikymo būdų. Štai keli naudingiausi:
– Ruošiant maisto produktus užšaldyti. Vakuuminis pakavimas pailgina užšaldytų maisto produktų saugojimo laiką ir padeda išvengti „apdegimo“ šalčiu, nes maišelyje nelieka oro, kuris sąveikautų su maisto produktais.
– Gaminant mikrobangų krosnelėje, verdant ir marinuojant. Prieš dėdami patiekalą į krosnelę, nukirpkime vieną maišelio kampą, kad galėtų išeiti garai. Virdami maišelį į puodą su vandeniu dedame taip, kad iš vandens kyšotų maišelio viršus ir jį būtų galima lengvai išimti. Marinuodami mėsą ar žuvį vakuume, sutaupome daug laiko, o aromatingos medžiagos geriau įsiskverbia į audinio struktūrą.
– Verdant sriubas ir padažams. Pildami skystį į maišelį, viršuje paliekame bent 5 cm tuščios vietos. Užpildytą maišelį pastatome vertikaliai ir įdėję į šaldiklį palaukiame, kol skystis užšals. Užšalusį maišelį susandariname vakuuminiu būdu.
– Apsaugant ne maisto produktus. Vakuuminė pakuotė padeda impregnuoti kelionėms skirtus daiktus: tvarsčius, degtukus, drabužius, žemėlapius, pasus, maitinimo elementus, žibintus ar signalines raketas. Ji taip pat apsaugo sidabrinius daiktus nuo pajuodavimo.

Kaip vakuuminė pakuotė atsiliepia maisto saugojimo laikui?

Vakuuminis pakavimas negali visiškai atstoti pasterizavimo ar konservavimo. Maistą, kurį laikome šaldytuve ar šaldiklyje, supakavus vakuume, vis vien reikia sudėti į šaldytuvą ar šaldiklį.

bvs700-bvs500


STOLLAR VacuumFresh Pro BVS700 kaina: €

STOLLAR VacuumFresh BVS500 kaina: €

 

STOLLAR vakuumatoriai

Kompanijos STOLLAR sukurti vakuumatoriai pritaikyti įvairaus dydžio virtuvėms. Jie puikiai tinka tiems, kurie nori pailginti rudens gėrybių saugojimo laiką ir užtikrinti kasdien vartojamų maisto produktų šviežumą. Abu mūsų išbandyti modeliai leidžia reguliuoti vakuumo lygį rankiniu būdu ir turi žarnelę vakuuminiams indeliams bei kitiems priedams prijungti. STOLLAR vakuumatoriams tinka standartiniai 30 cm pločio maišeliai ir maišelių ritiniai.

STOLLAR VacuumFresh Pro BVS700

Galingas vakuumatorius su vieta maišelių ritiniui laikyti bei pakuotes formuojančiu peiliu. Dvigubas kaitinimo elementas užtikrina visišką maišelio sandarumą.
– Orą traukiantis siurblys užtikrina -0,9 barų vakuuminį slėgį.
– Vakuumavimo greitis – 15 l per minutę.

STOLLAR VacuumFresh BVS500

Nedidelis ir lengvas vakuumatorius su viso dydžio kaitinimo elementu leidžia naudoti standartinio pločio maišelius bei ritinius.
– Orą traukiantis siurblys užtikrina -0,7 barų vakuuminį slėgį.
– Vakuumavimo greitis – 9 l per minutę.

Naudingi priedai

STOLLAR gamina vakuumatoriams skirtus „VacuumFresh“ serijos priedus. Ši kompanija siūlo 22 x 30 cm dydžio maišelius, 28 cm x 3 m ilgio maišelių ritinius, taip pat – 1 l bei 2,8 l talpos vakuuminius indus.

sat50-hero

COMMENTS