Stollar Boss BBL910: nuostabaus skonio paslaptis

Stollar Boss BBL910: nuostabaus skonio paslaptis

Pasakyk, ką valgai, ir aš pasakysiu, kas tu esi! Norime puikiai atrodyti ir būti sveikesni, tačiau ar visada padarome viską, kad organizmas gautų tik patį sveikiausią ir geriausią maistą?

Maitintis sveikai – reiškia, gaminti maistą patiems. Nuo pat pradžių, atsisakant ne visada kokybiškų, bet gyvenimą labai palengvinančių pusgaminių. Deja, ne kiekvienas iš mūsų turi tiek laiko ir įgūdžių, kad kasdien galėtų atlikti visus virtuvės šefo darbus. Tačiau neskubėkime nuleisti rankų, išeitis yra! Ją siūlo naujas trintuvas „Stollar Boss BBL910“. Jis gali pakeisti daugybę kitų virtuvės prietaisų. Su šiuo trintuvu lengvai paruošime žaliųjų tirštukų, karštų kreminių sriubų, šaltų desertų, avinžirnių užtepo, padažų ir riešutų šviesto. Sunku patikėti, bet šiuo prietaisu netgi galima malti miltus! Visus skanėstus ši „Barbė devyndarbė“ padaro vos per kelias minutes. Tarsi to būtų negana, „Boss BBL910“ netgi išsivalo pats – tereikia paspausti vieną mygtuką.

shutterstock_172284470

Kaip atsiranda skonis?

Ne visi trintuvai vienodi. Pagal tą patį receptą skirtingais įrenginiais paruoštas maistas labai skiriasi. Pabandžius paruošti tirštą žalią daržovių kokteilį paprastu trintuvu, apima liūdesys – dauguma prietaisų tiesiog neturi jėgų, kad tinkamai sutrintų produktus į vientisą aksominį mišinį.

Boss“ „apginkluotas“ pasiutusiu 3 arklio galių varikliu bei lenktą kontūrą turinčia „ProKinetix“ peilių ir taurės sistema. Variklis – ne tik galingas, bet ir patikimas. Jam suteikiama 7 metų garantija. Trintuvo ašmenys skrieja 200 km/val. greičiu, susidorodami su drėgnais ir sausais produktais.

Susmulkintos dalelės būna labai mažos ir vienodo dydžio. Tai labai pagerina įvairių patiekalų skonį. Mat dalelių dydis lemia tai, kaip mes jaučiame maisto tekstūrą ir skonį. Ant liežuvio esantys receptoriai nevienodai junta tų pačių, bet skirtingo dydžio sudedamųjų dalių sūrumą, saldumą, kremiškumą, riebumą ir poskonį. Norėdami tuo įsitikinti galime palyginti gabalinio, biraus ir miltelinio cukraus skonį. Kuris iš jų atrodo saldžiausias? „Boss“ susmulkina maistą į 200 mikronų dydžio daleles, leisdamas mūsų skonio receptoriams pajausti visą skonių paletę. Tokio maisto nebereikia gardinti cukrumi.

BBL910_alternate

Paprastas valdymas

Visos ruošos programos valdomos atskirais mygtukais. Juos spausdami susmulkinsime ledą, paruošime šaltą desertą, tirštuką ar sriubą. Trintuvo greitis valdomas reguliatoriumi.

COMMENTS