SteamOne HU190GW: lygina drabužius garais

SteamOne HU190GW: lygina drabužius garais


Naujausia kaina: €

Prancūzai diktuoja ne tik drabužių, bet ir jų priežiūros madas. Naujų kolekcijų kūrėjai labai dažnai naudoja profesionalias kompanijos „SteamOne“ sukurtus lyginimo garais prietaisus. Tai, kas tinka geriausiems Paryžiaus siuvėjams, tinka ir mums! Tuo įsitikinome išbandę
„SteamOne HU190GW“ garintuvą. Jis užima labai nedaug vietos. Lyginimo metu drabužiai būna pakabinti ant reguliuojamo aukščio pakabo, todėl galime labai gerai matyti, kaip gula jų klostės, pastebėti bei pašalinti pačias smulkiausias raukšleles.

„SteamOne“ skleidžiami garai puikiai išlygina pačių įvairiausių tipų audinius, pavyzdžiui, vilną, šilką, liną, šifoną ar nėrinius. Suknelės, švarkai ir kostiumai atrodo kaip nauji. Garas švelniai, bet labai giliai įsiskverbia į medžiagas ir jas atgaivina. Todėl bandymų metu su HU190GW išlyginti drabužiai buvo ypač minkšti ir patogūs.

Šis prancūziškas garintuvas turi 1900 W galios kaitinimo elementą ir 1,2 l talpos vandens indą. Kad pasiruoštų darbui, jam reikia vos vienos minutės. „SteamOne“ ne tik lygina, bet ir sterilizuoja. Garintuvo skleidžiamas 98 °C temperatūros garas padeda atsikratyti daugelio alergenų, nemalonių kvapų, dulkių erkučių, bakterijų ir patalinių blakių. Todėl šį įrenginį taip pat galima naudoti minkštiems baldams, kilimams, patalynei ar užuolaidoms valyti.

COMMENTS