Stadler Form Roger Little: šveicariškas oro valytuvas

Stadler Form Roger Little: šveicariškas oro valytuvas

Kas pasakė, kad buities prietaisai turi būti nuobodūs? Garsios šveicarų kompanijos „Stadler Form“ sukurtas oro valytuvas „Roger Little“ taps bet kokio kambario puošmena ir pasirūpins, kad jūs kvėpuotumėte švariu ir gaiviu oru.

Naujausia kaina: 

Oro užterštumas tampa vis opesne problema. Ypač, jei gyvenate mieste. Kada paskutinį kartą siurbėte kambarį? Net jei tai darėte visai neseniai, žvilgtelėkite į stalo paviršių ir tikrai pamatysite ant jo nusėdusį šviežią dulkelių sluoksnį.

Patalpų oras paprastai būna 2-5 kartus labiau užterštas nei lauke! Todėl mes 90 proc. laiko praleidžiame kenksmingoje aplinkoje. Mus nuolat supa virusai, bakterijos, pavojingi organiniai dariniai (pavyzdžiui, formaldehidai), smulkios ir stambios dulkelės, žiedadulkės, sporos, dulkių erkučių išmatos… Tokioje aplinkoje net visiškai sveikas žmogus jaučiasi prastai, o ką jau kalbėti apie tuos, kurie kenčia nuo kvėpavimo ligų ir alergijos.

Alergija – tikra šiuolaikinės visuomenės rykštė. Ji kankina trečdalį Europos gyventojų ir laikoma viena sparčiausiai plintančių ligų. Lietuvoje alergija serga apie 10-15 proc. žmonių, ir šis skaičius, deja, nuolat auga. Nuo susirgimo kenčia ne tik patys ligoniai, bet ir juos supantys asmenys.

Daugiau taikstytis su tokia situacija nebegalima! Todėl šveicarų kompanija „Stadler Form“ sukūrė oro valytuvą „Roger Little“ , kuris padės išspręsti šią problemą ir gyventi švarioje aplinkoje.

Savo išvaizda šis prietaisas mums priminė prašmatnią garso sistemą. Elegantiškai išlenktą oro valytuvo priekį dengia tinklelis, o viršuje yra anga, pro kurią į patalpą sklinda jau išvalytas oras. Visos oro valytuvo funkcijos valdomos sensoriniais mygtukais, tačiau visą darbų naštą šis „Roger Little“ pasiima sau ir gali savarankiškai priimti sprendimus, parinkdamas optimalų darbo režimą.

Visapusiškas oro valymas

Prieš patekdamas į šveicarišką filtravimo sistemą oras yra apdorojamas pirminio filtravimo modulyje. Čia pašalinamos ore sklandančios dulkės, svajojusios nusėsti ant jūsų grindų ir baldų paviršiaus. Tada į darbą įsijungia sunkioji artilerija!

Roger Little“ oro valytuvas aprūpintas dvigubu oro filtru. Jis susideda iš dviejų sluoksnių – standartinio HEPA filtro ir aktyvintos anglies perdangos. Toks sprendimas užtikrina ypač aukštą oro išvalymo lygį, mat HEPA filtras gaudo kietąsias daleles ir alergenus, o aktyvuota anglis naikina žmogaus organizmui pavojingas dujas bei nemalonius kvapus.

Priklausomai nuo oro užterštumo lygio oro filtrus reikia keisti kartą per 8-12 mėnesių.

 

Galimybė stebėti oro kokybės pokyčius

Jau tikriausiai pastebėjote korpuso priekyje šviečiančią LED švieselių juostą. Ji čia yra ne tik tam, kad pabrėžtų elegantiškas „Roger Little“ korpuso linijas. Tai indikatorius, kuris informuoja apie oro kokybę. Ją nustato prietaiso viduje sumontuotas ypač tikslus dujų jutiklis.

Priklausomai nuo oro užterštumo lygio indikatorius švyti melsva, geltona arba raudona spalva.

Pamačius raudoną įspėjimo signalą, reikia padidinti ventiliatoriaus apukas, kad valytuvas gautų didesnį oro kiekį ir pašalintų jame susikaupusius nešvarumus. Be to, jūs galite pasirinkti išmanų automatinį režimą, tada „Roger Little“ darbą kontroliuojantis procesorius pats parinks optimalų filtravimo intensyvumą, o jūs galėsite visada mėgautis aukščiausios kokybės oru.

Tinka kambariui ir atviroms erdvėms

Nors „Roger Little“ pavadinime puikuojasi žodis „mažas“, tačiau tai galingas ir našus prietaisas. Jo pajėgumų užtenka iki 35 m2 dydžio patalpoms, todėl šį „Stadler Form“ oro valytuvą galima statyti ne tik kambariuose, bet ir daugumoje svetainių, apjungtų su virtuvės zona. Na, o jei reikia galingesnio prietaiso, gamintojas pasiūlys jums vyresnįjį „Roger Little“ broliuką „Stadler Form Roger“. Pastarasis sugeba išvalyti orą net 74 m2 dydžio patalpose.

Išvados

Stadler Form Roger Little“ – puikiai atrodo ir veikia tiksliai kaip šveicariškas laikrodis. Šis prietaisas nuolat stebi oro kokybę ir turi visas priemones, kurių reikia švarai užtikrinti. Dvigubas filtrų sistema, išmanus automatinio darbo režimas ir galinga ventiliacija užtikrina švarą iki 35 m2 patalpose. Išbandę šį prietaisą norėtume jį rekomenduoti ne tik alergija sergantiems žmonėms, bet ir visiems kitiems, kurie nori gyventi sveikoje aplinkoje ir visada jaustis žvalūs bei darbingi!

Apie kitus „Stadler Form“ produktus galite sužinoti užsukę į gamintojo svetainę www.stadlerform.com

 

COMMENTS