Sponge Boom Wireless: ausinės sportuojančiam žmogui

Sponge Boom Wireless: ausinės sportuojančiam žmogui


Naujausia kaina: €

 

Puiki nuotaika, sveika išvaizda ir dalios kūno formos – trys atributai, kurių neatsisakytų net ir didžiausias niurzglys. Tačiau daugeliui žmonių prisiversti sportuoti būna sunkiau, nei atlikti sudėtingiausius fizinius pratimus. Niekas taip nemotyvuoja žygdarbiams kaip gera muzika. Todėl ausinių gamintojai neriasi iš kailio, kurdami sportui skirtus modelius. Lietuvių kompanijos „Sponge“ įkūrėjai taip pat nesėdi rankų sudėję. Visai neseniai jie pristatė aktyviems žmonėms ir sportininkams skirtas ausines „Sponge Boom Wireless“.

Belaidės ausinės visai nevaržo judesių. Jų elementai sujungti spalvinga nesipinančia juosta. „Boom Wireless“ įdiegta triukšmo slopinimo tech­no­logija leidžia mėgautis kokybiška mu­zika, kurios neužgožia įkyrūs aplinkos garsai. Komplekte yra trijų rūšių į ausis statomi antgaliai bei patogus dėkliukas.

Sponge Boom Wireless“ nebaisūs prakaito lašai. Baterijos pakanka 7 muzikos klausymo valandoms. Įmontuotas mikrofonas ir patogūs valdymo mygtukai leidžia atsiliepti į telefono skambučius.

sponge-boom-wireless-ausines_vRLGbzB

COMMENTS