SOUL: Ausinės tikriems nugalėtojams

SOUL: Ausinės tikriems nugalėtojams

Sportas ir muzika – jie visada būna šalia. Pamėgtos muzikos garsai motyvuoja peržengti savo galimybių ribas. SOUL ausinės skirtos tiems, kurie pažįsta pergalės skonį.

Run_free_pro_2

SOUL Run Free Pro

Šios belaidės į ausis dedamos ausinės palaiko „Bluetooth 4.0“ ryšio technologiją ir leidžia klausytis kokybiškos muzikos, atkuriamos mobiliuoju telefonu. Kaip ir „Soul Pulse“, „Run Free Pro“ modelis yra skirtas daug sportuojantiems žmonėms.

Tai pirmosios ausinės, turinčios keičiamus laikiklius, kurie prisitaiko prie kaušelio formos ir tarsi užraktas patikimai jame įsitvirtina. Madingai atrodantis korpusas atsparus prakaitui ir vandeniui. Jo viduje įmontuotos baterijos pakanka 8 muzikos klausymo valandoms.

SOUL-Pulse_1

SOUL Pulse

Tai pačios lengviausios SOUL serijos ausinės. Jos sveria vos 17 gramų. Į ausis iš viršaus dedamus ausinių antgalius jungia tvirtas, bet beveik nieko nesveriantis nesusipainiojantis laidas. Įsitikinome, kad ausinės pasilieka savo vietoje net intensyviausių treniruočių metu. Plaunami silikoniniai gaubteliai apsaugo prietaisą nuo lietaus ir prakaito lašų, todėl „SOUL Pulse“ norėtume parekomenduoti aktyviems, sportuojantiems žmonėms. Ant laido aptikome mygtuką, kuriuo galima atsiliepti į skambučius ir užbaigti pokalbį, neišsitraukiant telefono iš kišenės.

SOUL Transf_1orm

SOUL Transform

SOUL Transform“ kiekvieną treniruotę paverčia nepakartojamu nuotykiu. Šios ausinės uždengia ausis ir gerai izoliuoja nuo aplinkos triukšmo, suteikdamos galimybę visą dėmesį sutelkti į nuostabiai skambančius muzikos garsus. Pulsuojantis ritmas padės įveikti sunkiausius iššūkius!

SOUL Transform“ pagamintos iš atsparių medžiagų, sugebančių atlaikyti treniruočių krūvį. Prietaiso dizainą paįvairina ryškiaspalviai elementai. Ausinių lankelis nespaudžia galvos ir labai gerai praleidžia orą, o pagalvėles galima nuimti ir išskalbti.

71CBS+jNkBL

SOUL Combat+

Ant „SOUL Combat+“ puikuojasi karūnos simbolis. Šis ženk­las skirtas KING MO – garsaus kovos menų atstovo Muhammedo Lawalo ausinių serijai. Jos skirtos žmonėms, kurie nebijo iššūkių. Šios ausinės sujungia puikią garso kokybę ir galimybę nevaržomai judėti. Jas galima naudoti dėvint termokostiumą ir kitą sportinę aprangą.

Komplekte radome dvi keičiamų pagalvėlių poras. Jos pagamintos iš skirtingų medžiagų: vienos pagalvėlės skirtos kasdieniam muzikos klausymui, o kitos, stangresnės ir pagamintos iš korėtos medžiagos, užtikrinančios dar geresnį vėdinimą, puikiai tinka treniruotėms.

COMMENTS