Sony Xperia ZX Premium: tai bent fotoaparatas!

Sony Xperia ZX Premium: tai bent fotoaparatas!


Naujausia kaina: €

Ne paslaptis, kad daugelis išmaniųjų telefonų beveik nesiskiria vienas nuo kito. Tačiau to neįmanoma pasakyti apie naująjį „Sony“ modelį „Xperia ZX Premium“. Šio „ragelio“ pažiba – puikus fotoaparatas. Jis turi 6,17 x 4,55 mm dydžio jutiklį ir daro 19 megapikselių nuotraukas. „Motion Eye“ objektyvas su F/2.0 diafragma puikiai fotografuoja prieblandoje ir gražiai sulieja nuotraukų foną, išryškindamas svarbiausius kadro objektus. Vaizdo ryškumą prižiūri lazerinė automatinio fokusavimo sistema, o spalvų tikslumą – RGBC-IR jutiklis. „Xperia ZX Premium“ filmuoja 4K raiška. Dėl to, kad įamžintas vaizdas nedreba ir nesilieja, reikia padėkoti 5 ašių skaitmeninei stabilizavimo sistemai.

Iki šios eilutės „Sony“ telefono apžvalga buvo panašesnė į profesionalaus veidrodinio fotoaparato aprašymą, tačiau pasakojant apie likusias fotoaparato galimybes tenka konkuruoti su fantastiniais filmais. Mat šis telefonas gali filmuoti net 960 kadrų per sekundę greičiu! O tai reiškia, kad įamžintus vaizdus galima peržiūrėti net 32 kartais lėčiau. Sulėtinti filmukai atrodo išties įspūdingai. Galime pamatyti, kaip įsižiebia degtuko liepsna ar bėgimo metu juda kūno raumenys.

„Motion Eye“ objektyvas su F/2.0 diafragma puikiai fotografuoja prieblandoje ir gražiai sulieja nuotraukų foną

Lyg to būtų negana, „Sony“ nusprendė tapti lyderiu ir kitose kategorijose. „Xperia ZX Premium“ įdiegta naujausia „Android 7“ operacinė sistema, įmontuotas galingas „Snapdragon 835“ procesorius su 4 GB darbinės atminties bei puiki priekinė 13 megapikselių vaizdo kamera. 4K raiškos 5,5 colio (14 cm) įstrižainės ekranas rodo kontrastingą HDR vaizdą.

Naujesnis straipsnis
Senesnis straipsnis

COMMENTS