SONY Xperia XZ2 | XZ2 Compact: naujieji SONY flagmanai

SONY Xperia XZ2 | XZ2 Compact: naujieji SONY flagmanai

SONY į Barselonoje vykstantį Pasaulinį mobiliųjų technologijų kongresą atvyko paruošusi namų darbus. Japonų kompanija atsivežė net du naujus flagmanus „Xperia XZ2“ ir „Xperia XZ2 Compact“.

SONY Xperia XZ2

SONY Xperia XZ2

Ankstesnis „Xperia XZ1“ modelis buvo pristatytas praėjusiųjų metų vasarą. Naujasis XZ2 nustebino ne tik ankstyva premjera, bet ir neatpažįstamai pasikeitusiu dizainu. SONY atsisakė aštrių kampuotų formų. Hermetiškas „Xperia XZ2“ grūdinto stiklo korpusas švyti glotniai užapvalintais kraštais.

Telefone įmontuotas 5,7 colio įstrižainės „Full HD“ raiškos ekranas vis dar turi gerai matomus rėmelius, tačiau nuotraukos neperteikia tikro vaizdo – tai išties įspūdingai atrodantis monolitinis įrenginys, kurio kintančią formą nuolat paryškina netikėti atspindžiai.

Ekrano rodomas vaizdas – gyvas ir ryškus. Aukšto dinaminio diapazono HDR įrašai leidžia pamatyti tai, kas slepiasi tamsiausiose ir šviesiausiose kadro dalyse. Naujasis telefonas HDR standartą naudoja ne tik rodydamas jį palaikančius, bet ir paprastus vaizdo įrašus. Jie konvertuojami, kad maksimaliai išnaudotų visus ekrano privalumus. Tokia galimybė atsirado panaudojus galingą „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorių.

Korpuso gale sumontuota 19 megapikselių vaizdo kamera su F/1.8 diafragmos objektyvu. Jo siluetą atkartoja apskritas pirštų atspaudų skaitytuvas. Čia taip pat sumontuota belaidės įkrovos sistema. „SONY Xperia XZ2“ – tai pirmasis pasaulyje telefonas, kuris filmuoja 4K raiškos HDR vaizdą!

„Xperia XZ2“ serijos telefonai moka kurti 3D asmenukes!

SONY išmanieji telefonai garsėja lėto filmavimo galimybe. „SONY Xperia XZ2“ su šia užduotimi susidoroja dar geriau už savo pirmtaką. Šis įrenginys filmuoja 960 kadrų per sekundę greičiu „Full HD raiška. Kita išskirtinė SONY savybė – ilgai veikianti baterija, todėl nenustebome sužinoję, kad XZ2 turi talpų 3180 mAh akumuliatorių.

Telefone įmontuotas labai galingas vibravimo mechanizmas. Jis veikia ne tik tada, kai pasirenkate begarsį rėžimą, bet ir žiūrint filmus ar klausantis muzikos. Vibravimas sustiprina pro stereo garsiakalbius sklindančių žemųjų dažnių skambesį. Efektas toks įtaigus, kad per kūną nubėga šiurpuliukai! Ši naujovė netgi privertė mus mažiau liūdėti dėl iš telefono pradingusio 3,5 mm skersmens ausinių lizdo.

„Xperia XZ2“ ir „XZ2 Compact“ filmuoja 4K raiškos HDR filmukus

SONY Xperia XZ2 Compact

Šis 5 colių (12,7 cm) tradicinių 16:9 proporcijų ekraną turintis „mažylis“ beveik niekuo nenusileidžia didžiajam broliukui. Tiesa, jo korpusas pagamintas ne iš grūdinto stiklo, bet matinio pastelinių spalvų plastiko. Be to, jis neturi belaidžio įkrovimo funkcijos. Visais kitais atžvilgiais – tai pats tikriausias flagmanas. Jį galime drąsiai rekomenduoti žmonėms, kurie nemėgsta didelių išmaniųjų telefonų, tačiau nori turėti galingą, kompromisų nepripažįstantį įrenginį.

SONY Xperia XZ2 Compact

Techninės charakteristikos

Naujieji „Xperia“ serijos telefonai TECHNORAMA parduotuves pasieks jau šį pavasarį:

COMMENTS