SONY SHAKE-X7D: dar daugiau garso!

SONY SHAKE-X7D: dar daugiau garso!

Prisipažinsime, to tikrai nesitikėjome! Ši nedidelė namų garso sistema bandymų metu sukėlė tikrą žemės drebėjimą. Paleidus ją visu garsu, prekybos salėje nuaidėjo griausminga muzikos banga. Toks jausmas, kad atsidūrėme roko muzikos koncerte.

Gamintojas mus įspėjo. Kolonėlėje įmontuotas seno patefono ragą primenantis garso kanalas sukelia 3800 W akustinį spaudimą. Tačiau mes turėjome savo kailiu pajusti, ką tai reiškia. SHAKE-X7D pasižymi ne tik brutalia jėga, bet ir krištoliniu skambesiu. Galima išskirti subtiliausius muzikos elementus: aukšti, vidutiniai ir žemi garsai susipina į vientisą muzikinį audinį.

571dbbef899c3

Sistemą sudaro trys elementai: dvi garso kolonėlės ir diskų leistuvas. Visi valdymo mygtukai bei ekranėlis perkelti į leistuvo korpuso viršų, tad klausantis muzikos niekas neblaško mūsų dėmesio. Naudodami bevielį „Bluetooth“ ryšį prie garso sistemos galėsime prijungti mobilųjį telefoną ir leisti jame esančias dainas.

Garsiakalbių kraštuose įmontuoti įvairiaspalviai šviesos efektai atkartoja melodijos ritmo vingius. Prijunkime šį gražuolį prie televizoriaus, ir mūsų namai akimirksniu
pavirs kino teatru.

6f0a80d45f73d70dc8ea6d8ef2be6f43

COMMENTS