Sony MDR-XB950B1B: ausinės „bosų“ mėgėjams

Sony MDR-XB950B1B: ausinės „bosų“ mėgėjams


Naujausia kaina: €

„Sony MDR-XB950B1B“ atrodo įspūdingai. Šios ausinės turi didelius kaušelius, tačiau yra stebėtinai lengvos. Ausinių korpusas pagamintas iš kokybiško plastiko. Jį jungia tvirtas ir lankstus metalinis lankas. Juoda spalva harmoningai dera su raudonais akcentais. Atlenkus ausinių kaušelius į vieną pusę, jos nesunkiai telpa į bet kurį krepšį ar nedidelę rankinę.

MDR-XB950B1B pagalvėlės storos ir minkštos, jos gerai priglunda prie galvos, izoliuodamos nuo aplinkos triukšmo.

Kaip ir dauguma kitų „Bluetooth“ ausinių, „Sony“ turi valdymo mygtukus, sumontuotus ant dešinio kaušelio. Jais galime įjungti ir persukti dainas bei reguliuoti garsumo lygį. Ausinėse įdiegta NFC technologija palengvina jų poravimą su telefonu: pakanka šiuos įrenginius trumpam suliesti, kad tarp jų būtų užmegztas bevielis ryšys. Baterijos pakanka 18 valandų, tačiau klausytis muzikos bus galima net pasibaigus įkrovai. Mat ausines prie telefono galima prijungti naudojant komplekte esantį laidą su 3,5 mm skersmens kištukais.

Bandymu metu mus labiausiai suintrigavo BASS BOOST mygtukas. Jį paspaudus pradeda veikti EXTRA BASS funkcija, kuri dar labiau sustiprina ir išryškina žemuosius garsus. Ši galimybė visu gražumu atsiskleidžia klausantis ritmingų muzikos žanrų, pavyzdžiui, hiphopo, roko ar metalo. Žemųjų dažnių skambesį galima reguliuoti telefone įdiegta programėle „Sony Headphones Connect“.

COMMENTS