Sony MDR-1000X: pagarsinkite tylą!

Sony MDR-1000X: pagarsinkite tylą!


Naujausia kaina: €

Dirbantys nuolatiniame šurmulyje ir daug keliaujantys žmonės triukšmą slopinančių ausinių neiškeistų į jokius pasaulio lobius. Jos leidžia mėgautis muzika ir sugeba gerokai „pritildyti“ aplinkos garsus. „Sony MDR-1000X“ ausinės pasirodė visai neseniai, tačiau jau spėjo pelnyti daugybės muzikos mėgėjų ir keliautojų simpatijas.

„Sony MDR-1000X“ atkartoja galvos siluetą ir gerai apgaubia ausis. Jos labai patogios, todėl su ausinėmis nesunkiai išbūsime visą darbo dieną ar ilgesnę kelionę. Su telefonu „Sony“ bendrauja „Bluetooth“ ryšiu. Ausinės turi vos vieną mygtuką, visos jų funkcijos valdomos pirštų prisilietimais. Pavyzdžiui, norėdami trumpam sustabdyti muziką ir išjungti triukšmo slopinimo funkciją, tiesiog pridengiame ranka dešinį ausinių kaušelį.

„Sony“ garsas – labai dinamiškas, o „bosai“ – sodrūs ir galingi. Iš triukšmą slopinančių ausinių tokios muzikos kokybės tikrai nesitikėjome! Įspūdį paliko ir visiška tyla, kuria mėgavomės nuolat klegančiame TECHNORAMOS biure. Ausinių korpuse įmontuoti mikrofonai registruoja aplinkos garsus, o garsiakalbiai akimirksniu generuoja juos slopinančius impulsus. Triukšmo slopinimo sistema pastoja kelią labiausiai varginantiems žemiesiems ir vidutinių dažnių garsams.

„Sony MDR-1000X“ turi talpią bateriją. Jos pakanka 20 muzikos klausymo valandų. Išjungus triukšmo slopinimą ausinių darbo laikas pailgėja maždaug dešimtadaliu.

COMMENTS