Sony KDL43WD755BAEP: vaizdo ir stiliaus harmonija

Sony KDL43WD755BAEP: vaizdo ir stiliaus harmonija


Naujausia kaina: €

 

Kalbėdami apie televizorius, daugiausia dėmesio kreipiame į ekrano įstrižainę, tačiau šį kartą padarykime išimtį ir žvilgtelėkime į „Sony KDL43WD755BAEP“ iš šono. Dailus 12,5 mm korpusas traukia akį net tada, kai televizorius yra išjungtas. Pagyrimų vertas ir grakštusis televizoriaus stovas, kuriame galime paslėpti prie televizoriaus prijungiamų išorinių įrenginių laidus.

Įjungiame 43 colių (108 cm) įstrižainės „Sony“ ekraną ir plonas rėmelis paskęsta vaizdo jūroje. „Full HD“ vaizdo kokybe rūpinasi GIDO apžvalgų skaitytojams gerai pažįstamas „X-Reality PRO“ vaizdo apdorojimo modulis, kuris išanalizuoja, išvalo ir patobulina kiekvieną kadrą, išgaudamas geriausią spalvų gylį ir vaizdo detalumą.

Sony KDL43WD755BAEP“ turi populiariausių TV programėlių rinkinį. Išbandėme „YouTube“ ir „Netflix“. Programėlės – greitos ir patogios. Televizoriuje yra netgi naršyklė „Opera“, kuria galėsime nukeliauti į mus dominančias interneto svetaines. Be to, įdiegta ekrano dubliavimo funkcija, kuri suteikia galimybę į televizorių perduoti mobiliajame telefone rodomus vaizdus.

KDL-49WD75_A

COMMENTS