Sony KD55XD8505 – plonas, grakštus ir galingas

Sony KD55XD8505 – plonas, grakštus ir galingas


Naujausia kaina: €

 
Naujasis „Sony“ televizorius pasižymi išskirtiniu dizainu, nuostabia 4K vaizdo raiška ir HDR transliacijoms būdingu kontrasto gyliu. XD93 serijos atstovas turi spartų „Sony X1 4K“ procesorių. Kiekvienas kadras yra taisomas, atliekant tūkstančius subtilių korekcijų. Taip pa­šalinamas vaizdo triukšmas, paryškinami susilieję elementai, pagerinama prastesnės kokybės vaizdo raiška.

„Sony“ televizoriuje įmontuotas 55 colių (138 cm) įstrižainės TRILUMINOS ekranas atkuria sodrias ir tikroviškas spalvas. Jam ypač gerai pavyksta ryškiai raudoni, geltoni ir žali potėpiai, kurie kituose televizoriuose dažnai įgauna nemalonų elektrinį atspalvį. Procesorius nuolat tikslina spalvų ryškumą ir kontrastą, todėl balti atspalviai yra ypač šviesūs, o juoda spalva įgauna natūralų gylį.

KD55XD8505 įdiegta „Android“ operacinė sistema su „Google Play“ parduotuve, iš kurios galima parsisiųsti daugybę programėlių ir žaidimų, nuomotis filmus bei klausytis internetu transliuojamos muzikos. „Android“ televizorius palaiko „Google Cast“ funkciją, leidžiančią į televizorių perduoti telefone esančius filmukus, dainas, nuotraukas bei ekrano vaizdą.

kd55xd8505_2

COMMENTS