Smeg: atgal į praeitį!

Smeg: atgal į praeitį!

Sunku rasti žmogų, kuriam nepatiktų XX a. vidurio stilius. Tais laikais pagaminti prietaisai išsiskyrė šiltu, elegantišku ir nesenstančiu dizainu. Apie juos sukosi visas šeimos gyvenimas. „Smeg“ sukurta virtuvės įrangos serija kviečia pasinerti į 6-ojo dešimtmečio atmosferą!

Virtuvės kombainas „Smeg SMF01“

Šis gražuolis turi galingą 800 W variklį ir iš grūdinto plieno pagamintą pavarą, todėl kombainas lengvai susidoroja su visais virtuvės darbais. Į akis krinta masyvus aliuminio korpusas su neslystančiomis kojelėmis.

„Smeg SMF01“ turi maišymo ir plakimo šluoteles bei minkymo kablį. Tešla ir kiti maisto produktai ruošiami 4,8 litrų talpos poliruotame nerūdijančiojo plieno inde. Darbo metu galime rinktis vieną iš 10 greičių. Prietaisas greitėja ir sustoja pamažu, todėl maistas nesitaško per kraštus. Kombainas rūpinasi mūsų saugumu – pakėlus maišytuvo galvą, variklis automatiškai sustoja.


Naujausia kaina: €

Smulkintuvas-kokteilinė „Smeg BLF01“

Su „Smeg BLF01“ greitai paruošime skanių gėrimų, padažų, pagardų, trintų daržovių sriubų ir net susmulkinsime kietus ledo gabaliukus. Įrenginys turi iš tritano pagamintą permatomą 1,7 l talpos indą ir 800 W galingumo variklį. Indo viduje sumontuoti nerūdijančiojo plieno peiliukai.

Korpuso šone esančiu reguliatoriumi galime pasirinkti vieną iš keturių sukimosi greičių. Smulkintuvas taip pat turi impulsinio sukimosi funkciją, kuri leidžia tolygiai išmaišyti maisto produktus. „Smeg BLF01“ aprūpintas saugos sistema, ji išjungia prietaisą viršijus leistiną variklio apkrovą arba nuėmus maišymo indą.


Naujausia kaina: €

Virdulys „Smeg KLF01“

Pasimėgaukime arbata ir aromatinga kava. Elektrinis 1,7 l talpos virdulys turi nerūdijančiojo plieno korpusą. Jo viduje įmontuotas 2400 W galios kaitinimo elementas labai greitai užvirina vandenį. Virdulio dangtelis atsidaro labai švelniai, po juo pamatysime plaunamą kalkių filtrą, kuris taip pat pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Įrenginio pagrindas, rankena ir snapelis papuošti blizgančiu chromo sluoksniu. Virdulį su pagrindu jungia apvali jungtis, todėl jį galima pasukti 360° kampu.

COMMENTS