„Skatey“ elektrinės riedlentės – pajusk laisvę

„Skatey“ elektrinės riedlentės – pajusk laisvę

Greitis – tai jėga! Su elektrine riedlente jį galima patirti taip, kaip niekada anksčiau. Šio įrenginio dėka galima ne tik pramogauti, bet ir greitai nukeliauti didelius atstumus.


TECHNORAMA darbuotojai nebijo išbandymų. Tačiau šį kartą jų laukė rimtas iššūkis – pirmasis pasivažinėjimas „Skatey“ elektrinėmis riedlentėmis. Paaiškėjo, kad važinėtis šiais įspūdingai atrodančiais įrenginiais yra kur kas paprasčiau, nei galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, o įspūdžių patirta daugiau, nei buvo galima tikėtis. Šioje apžvalgoje papasakosime, ką sugeba skirtingi „Skatey“ elektrinių riedlenčių modeliai.

„Skatey 250“ gali važiuoti iki 20 km/h greičiu

Kas yra „Skatey“?

Tai elektrinė riedlentė, kuri valdoma belaidžiu, pistoletą primenančiu pulteliu. Šis įrenginys suteikia neregėtą judėjimo laisvę. „Skatey“ apjungia šauniausias elektrinio dviračio ar riedžio ir riedlentės savybes. Stovėdami ant „kietai“ atrodančios riedlentės, nuotoliniu pulteliu patys reguliuojame judėjimo greitį. Į priekį mus varo ne kojų jėga, o elektros varikliukas, todėl tokia riedlente dideliu greičiu nuvažiuosime ne vieną kilometrą.

„Skatey“ modeliai išsiskiria ne tik įspūdingu dizainu, bet ir skirtingo galingumo varikliais. TECHNORAMA siūlo 250, 400, 600 ir 800 vatų galingumo riedlentes, kurios tinka įvairaus amžiaus ir svorio žmonėms. Nuo variklio galingumo priklauso riedlentės greitis, o nuo baterijos talpos – atstumas, kurį galėsime įveikti pilnai įkrautu akumuliatorių komplektu.

Be papildomo įkrovimo su „Skatey 400“ nuvažiuosime iki 23 kilometrų

Ką sugeba „Skatey“?

„Skatey 250 / 400 / 600“ modeliai puikiai tinka važinėtis asfaltuotose aikštelėse, keliauti dviračių takais bei šaligatviais. Tuo tarpu galingiausia „Skatey 800“ riedlentė yra aprūpinta didelio skersmens ir pravažumo ratais. Ji nesunkiai įveikia neasfaltuotus keliukus ir miškų takus, pievas ir pajūrio paplūdimių smėlynus. Šis modelis apginkluotas dar galingesniu nuotolinio valdymo pulteliu, kuris rodo važiavimo greitį ir baterijos įkrovimo lygį.

Kiek kilometrų galėsime nuvažiuoti su „Skatey“, priklauso nuo kelio paviršiaus, vartotojo svorio, oro temperatūros (vėsiame ore baterijos greičiau išsikrauna) ir, aišku, nuo triukų, kuriuos atliksime važiuodami riedlente. Pasibaigus energijai, baterijas lengvai įkrausime komplekte esančiu krovikliu: procedūra užtruks nuo 4 iki 6 valandų.

„Skatey 600“ gali pavežti iki 120 kg sveriantį „krovinį“

Kaip veikia elektrinė riedlentė?

„Skatey“ yra valdomas belaidžiu nuotolinio valdymo pulteliu, kurio veikimo zona siekia 1,5 metro. Pultelis klauso mūsų įsakymų tik tada, kai delnas liečiasi prie aliuminio juostelių, įmontuotų į jo rankeną. Nuspaudus pultelio gaiduką, riedlentė ima judėti į priekį. Jos greitis priklauso nuo paspaudimo lygio. Pastūmus gaiduką nuo savęs, greitis ima mažėti. Galiausiai įsijungia elektrinis stabdys ir įrenginys visiškai sustoja.

Vartotojas gali rinktis vieną iš trijų greičio režimų:

– Lėtas. Skirtas pradedantiesiems riedlentininkams.

– Vidutinis. Rekomenduojamas patyrusiems vartotojams.

– Greitas. Jį gali naudoti profesionalūs sportininkai ir labai patyrę riedlentininkai.

Dideli „Skatey 800“ ratai leidžia važinėti neasfaltuota danga

Mokomės važinėti elektrine riedlente

Važinėjimui pasirinkime vietą, kur nėra kliūčių ir bus pakankamai erdvės apsisukti. Nepamirškime užsidėti šalmą bei kelių ir alkūnių apsaugas! Pastatome pėdą ant lentos toje vietoje, kur ji jungiama su priekinio rato mechanizmu ir nukreipiame pirštus važiavimo kryptimi. Sulenkiame kelius ir perkeliame dalį svorio ant šios kojos. Pastatome kitą koją skersai lentos, galinio rato zonoje. Prieš pradėdami važiuoti, perkelkime svorį į riedlentės priekį. Atsistokime ant riedlentės, pastovėkime ir nulipkime nuo jos kelis kaltus, kol pajusime, kad darome tai automatiškai.

Išmokę laikyti lygsvarą ant stovinčios riedlentės, galime pradėti važiuoti. Tam smiliumi švelniai paspaudžiame nuotolinio pultelio gaiduką. Riedlentei pajudėjus į priekį, sugrąžiname gaiduką į pradinę padėtį, ir ji sustoja. Stenkimės, stabdymo metu teisingai valdyti savo svorio centrą ir lygsvarą. Pabandykime kontroliuoti riedlentę, perkeldami svorio centrą į skirtingas riedlentės vietas. Tai darome lenkdami kelius ir čiurnas – viršutinė kūno dalis visada turi išlikti tiesi. Lygsvarą palaikome keisdami rankų pozicijas. Visada pasirinkime greitį, kuris geriausiai atitinka mūsų sugebėjimus!

Išmokę pajudėti ir sustoti, mokomės pasukti. Norėdami pasukti, sulenkiame kelius ir pernešame svorio centrą į tą riedlentės šoną, į kurią pusę norime pasukti. Pradžioje pasitreniruokime sukdami į kairę, o vėliau – į dešinę. Pasijutę pakankamai užtikrintai, galime pradėti formuoti kairiųjų ir dešiniųjų posūkių sekas. Posūkio spindulys priklauso nuo jėgos, kuria spaudžiame riedlentės kraštą. Kuo stipriau spausime, tuo staigesnis bus mūsų posūkis.

„Skatey“ elektrinės riedlentės valdymp putletis

Pagrindinės „Skatey“ modelių charakteristikos

TECHNORAMA siūlo skirtingus „Skatey“ elektrinių riedlenčių modelius. Ši lentelė padės susipažinti su jų charakteristikomis ir išsirinkti geriausiai mums tinkantį variantą:

 

Modelis

Skatey 250

Skatey 400

Skatey 600

Skatey 800

Variklio galia

250 W

400 W

600 W

800 W

Didžiausia apkrova

85 kg

100 kg

120 kg

135 kg

Baterija

2 x 7 Ah, 24 V

2 x 7 Ah, 24 V

3 x 7 Ah, 36 V

3 x 12Ah, 36V

Įkrovimo laikas

4–6 val.

4–6 val.

4–6 val.

4–6 val.

Didžiausias greitis

20 km/h

23 km/h

25 km/h

32 km/h

Didžiausias nuotolis

iki 15 km

iki 18 km

iki 22 km

iki 26 km

Ratų skersmuo

110 mm

110 mm

110 mm

250 mm

Riedlentės svoris

13 kg

23 kg

23 kg

35 kg

Matmenys

98x37x21 mm

117 x 37 x 21 mm

117 x 37 x 21 mm

121 x 54 x 27 mm

 

Išvados

„Skatey“ elektrinės riedlentės – tai ne tik šauni pramoga, bet ir puiki transporto priemonė, kuria galima greitai įveikti didelius atstumus. Vartotojai nesunkiai išsirinks jų poreikius geriausiai atitinkantį modelį. Išmokti važinėti elektrine riedlente – visai nesunku. Svarbu tai daryti palaipsniui, įgyjant vis daugiau patirties ir pasitikėjimo savo jėgomis. „Skatey“ riedlentės – tai patikimi įrenginiai, pagaminti iš kokybiškiausių medžiagų. Tačiau mėgaujantis pasivažinėjimais, būtina nepamiršti saugos reikalavimų. Savo pramogoms pasirinkime tam pritaikytą vietą, kurioje nėra kitų transporto priemonių ir pėsčiųjų. Visada dėvėkime apsaugas bei šalmą. „Skatey“ riedlentėmis gali važinėti visi, sulaukę 14 metų amžiaus.

COMMENTS