Sharp Bike: paspirtukas su nuimama baterija

Sharp Bike: paspirtukas su nuimama baterija

Naujasis „Sharp Bike“ paspirtukas iš karto užkariavo mūsų simpatijas! Tik pažiūrėkite, kaip atrodo šis gražuolis! Tačiau išvaizda – dar ne viskas, todėl išsiaiškinkime, ką jis sugeba.

Sharp“ sveria vos 10,5 kg. Tai vienas lengviausių elektrinių paspirtukų, kokį kada nors esame bandę GIDO laboratorijoje. Įrenginys pagamintas iš aliuminio: nei medžiagoms, nei konstrukcijai, nei surinkimo kokybei neturėjome jokių priekaištų.

Paspirtukas stebėtinai gerai atlaikė visus lakios bandytojų vaizduotės ir likimo jam mestus smūgius. Vien ko verta paspirtuko sulankstymo rungtis, kurioje bandytojai varžėsi, kas greičiau sulankstys arba išlankstys „Sharp Bike“. Rekordas – 1,2 sekundės! Jis beveik dvigubai geresnis už gamintojo žadamą laiką.

Sulankstytoje padėtyje paspirtukas užima labai nedaug vietos. Todėl jį galima vežiotis automobilio bagažinėje, viešajame transporte, įnešti į liftą ar užnešti laiptais.

Naujausia kaina:

Nebaisios duobės ir kelio nelygumai

Važiuoti „Sharp Bike“ mieste – vienas malonumas. 8 colių (20 cm) skersmens ratai efektyviai užglaisto kelio nelygumus. Be to, vairo stove ir paspirtuko korpusą su galiniu ratu jungiančiame mechanizme sumontuoti smūgius sugeriantys amortizatoriai. Padangos išprofiluotos specialiu raštu, kad neslystų ant šlapios dangos bei staigesnio stabdymo metu.

Nuimama baterija

360 W galios variklis pasislėpė galiniame rate. Jį maitinanti, iš patikimų ir ilgaamžių LG elementų sudaryta 5,2 Ah talpos baterija įsikūrė ant vairo stovo. Ko gero, tai pati geriausia vieta akumuliatoriui. Tokia konstrukcija puikiai atrodo, bet svarbiausia tai, kad pasibaigus įkrovai bateriją galima labai lengvai nuimti ir parsinešti namo, netampant su savimi viso paspirtuko. Pasimatymas su krovikliu trunka maždaug 3 valandas. Be to, yra galimybė įsigyti papildomą bateriją. Ji kainuoja vos 145 eurus.

Su pilnai įkrautu akumuliatoriumi bandymų metu pavykdavo nuvažiuoti nuo 20 iki 25 km atstumą. Rezultatas priklauso nuo vairuotojo svorio, oro temperatūros ir kelio sąlygų. „Sharp Bike“ gali vežti iki 110 kg sveriantį vairuotoją.

Įspūdingas dizainas

Sharp Bike“ išvysto iki 25 km/val. greitai. Tačiau šiam paspirtukui netrūksta dinamikos net tada, kai jis stovi. Madingos kampuotos linijos ir LED šviesų akcentai suteikia įrenginiui sportinio automobilio bruožų.

Daugelis dizaino sprendimų – ne tik gražūs, bet ir praktiški. Vien ko verti stabdžių indikatoriai, esantys vairo galuose ir galinio rato sparnelyje. Grožis ir saugumas – vienoje pakuotėje!

Nykščiais valdomos stabdžių ir akseliaratoriaus svirtelės sumontuotos skirtingose vairo pusėse. Šalia jų yra LED ekranėlis su vairuotojui reikalinga informacija. Visus duomenis, pavyzdžiui, važiavimo greitį ir baterijos įkrovos lygį, taip pat galima matyti telefone įdiegtoje programėlėje, kuri leidžia keisti įvairius paspirtuko nustatymus.

Išvados

Lengvas, tvirtas, kompaktiškas, universalus ir simpatiškas. Tai žodžiai, kurie geriausiai apibūdina naująjį „Sharp Bike“. Jis susilaukė ypač teigiamų bandymų dalyvių įvertinimų. Įsigijus papildomą bateriją šis paspirtukas patikimai tarnaus ne vienerius metus.

COMMENTS