Segway miniLITE: Toks Saugus, kad juo gali važinėtis net vaikai!

Segway miniLITE: Toks Saugus, kad juo gali važinėtis net vaikai!


Naujausia kaina: €

Balansinių riedžių gerbėjai „Segway“ vardą vertina ne mažiau nei automobilių mėgėjai „Mercedes“ pavadinimą. 2001 m. „Segway“ pristatė pasauliui pirmąjį balansinį riedį ir pradėjo tikrą miesto transporto revoliuciją. Jau beveik du dešimtmečius riedžio išradėjai mus džiugina vis naujais modeliais. Vieni pritaikyti miestų gatvėms, kiti pramogoms ar bekelei, o štai naujasis „Segway miniLITE“ yra skirtas vaikams ir paaugliams. Šiuo gražuoliu gali drąsiai važinėtis net 6 metų amžiaus pyplys!

„Segway miniLITE“ išvysto iki 16 km/val. greitį ir turi didelius 10,5 colio (26,6 cm) skersmens pneumatinius ratus. Todėl šiam riedžiui nebaisūs jokie kelio nelygumai. Korpuso viduryje įmontuotas sėdynę primenantis stovas, į kurį važiavimo metu reikia įsiremti keliais. Jis padeda tiksliai pasirinkti važiavimo kryptį ir palengvina riedžio transportavimą, kai jį tenka pernešti ar pervežti iš vienos vietos į kitą. Tai padaryti tikrai nesudėtinga, nes „Segway miniLITE“ sveria vos 12,5 kg.

Šiuo riedžiu galima važinėtis tiek lauke, tiek ir patalpų viduje. Akumuliatoriaus pakanka 18 km įveikti. Prietaisas pagamintas iš smūgiams ir įbrėžimams atsparių medžiagų. Jis nebijo lietaus ir vandens purslų.

Išmokti važinėtis „Segway miniLITE“ ir tinkamai parinkti jo nustatymus padeda nemokama programėlė „Ninebot“. Ji padeda apsisaugoti nuo ilgapirščių ir rodo važinėjimosi metu surinktą informaciją.

COMMENTS