Segway Drift W1: linksmieji „riedžiukai“

Segway Drift W1: linksmieji „riedžiukai“

„Segway“ nenustoja mūsų stebinti! Visai neseniai kompanija pristatė naujos kartos elektrinę transporto priemonę, o teisingiau – priemones. „Drift W1“ – tai du nedideli, vienaračiai riedučius primenantys riedžiai. Jie ne tik įspūdingai atrodo, bet ir turi vieną didelį privalumai – išmokti važiuoti yra daug paprasčiau, nei tradiciniais riedučiais!

„Segway“ dizainerių vaizduotė neturi stabdžių! Jūs tik pažiūrėkite į „Drift W1“! Neįtikėtina, kad kam nors šovė į galvą mintis sukurti tokį daiktą! Šie elektriniai riedžiukai privertė aikčioti iš nuostabos net visko mačiusius TECHNORAMA darbuotojus. Galite įsivaizduoti, kai atidarę visai nedidelę pakuotę iš jos ištraukėme du vienaračius daikčiukus… Pirmoji mintis, kuri nedrąsiai pasibeldė į galvą, skambėjo maždaug taip: „Ei, gerbiamasis, ar tu esi tikras, kad šita… inovacija gali važiuoti?“

Naujausia kaina: 

Techninės charakteristikos

  • Didžiausias greitis: 12 km/val.
  • Važiavimo laikas su pilna įkrova: iki 45 min.
  • Svoris: 2 x 3,5 kg
  • Matmenys: 29,1 x 16,2 x 12,1 cm

Riedžiukų konstrukcija

Mūsų sumišimo priežastį atspėti visai nesunku. „Segway Drift W1“ nepanašūs nė į vieną iš daugybės matytų transporto priemonių. Galima būtų sakyti, kad tai iki riedučių dydžio sumažinti vienaračiai riedžiai. Tačiau tuo analogijos ir pasibaigia.

Drift W1“ atrodo labai lakoniškai. Abu riedžiukai turi po vieną platų, plentvolį primenantį ratą. Jis padengtas gumos sluoksniu ir užtikrina labai solidų šoninį stabilumą, tačiau kelio nelygumus dėl nedidelio skersmens sugeria ne taip gerai, kaip pneumatiniai tradicinių balansinių riedžių ratai.

Skirtingai nei tradiciniams riedučiams, šiems riedžiukams nereikalingi jokie dirželiai. Padedi pėdą ant guminės platformos ir gali važiuoti pirmyn. Didžiausias privalumas – kai užsimanote pasivažinėti, jums nereikia sagstyti dirželių, o trūkumas – jei pabandysite pakelti koją net prieš nedidelį kliūti, riedžiukas nepakils kartu, o pamanys, kad šeimininkas nulipo ir sustos vietoje kaip įbestas.

Sudėjus abu riedžiukai sveria vos 7 kilogramus. Kad būtų patogu juos neštis rankose, korpuso priekyje sumontuotos elastingos kilpos. Net paėmę abu riedžiukus į vieną ranką svorio beveik nepajusite.

Kiekvienas riedžiukas turi atskirą įjungimo mygtuką ir veikia visiškai savarankiškai nuo savo porininko. Komplekte yra specialus kroviklio laidas su dviem atšakomis, todėl abi transporto priemonės dalis galima krauti vienu metu.

Pilnai įkrauto akumuliatoriaus užtenka maždaug 45 minutėms. Važiavimo metu „Drift W1“ išvysto iki 12 km/val. greitį. Gali pasirodyti, kad tai nedaug, bet išmėginkite šiuos riedžiukus patys ir jei per pirmąsias važiavimo sekundes neprisiminsite visų jaustukų, ištiktukų bei nustebtukų – būsime baisiai nustebinti.

Ar sunku išmokti važiuoti?

Trumpas atsakymas – visai nesunku! Vaikai riedžiukų valdymo principus perpranta iš karto, pensijinio amžiaus jaunimui gali prireikti penkių minučių, bet jei kada nors kartą esate važiavę balansiniu riedžiu, tai jau žinote, kaip tai daryti.

Riedžiukams įsakinėjate keisdami savo svorio centrą: palinksite į priekį ir jis šaus pirmyn, pakrypsite į šoną ir jis pradės suktis ta kryptimi. Norint sustoti tereikia grįžti į vertikalią padėtį, o jei atsilenksite šiek tiek labiau – riedžiukai pradės judėti atbuline eiga.

Bene didžiausias skirtumas – būtinybė koordinuoti abiejų kojų judesius, nes jei leisite riedžiukams toli nuvažiuoti skirtingomis kryptimis, teks skubiai prisiminti, kaip daroma virvė ir špagatas.

Vos išmokę važiuoti, galite pradėti praktikuotis figūrinį važiavimą. Tai nuostabu! „Drift W1“ leidžia lengvai aplenkti įvairias kliūtis, apsisukti vietoje, staigiai keisti judėjimo kryptį, o štai net nedidelių vertikalių barjerų įveikimas gali pavaišinti neplanuota adrenalino doze. Todėl riedžiukams važinėti geriausiai tinka lygios aikštelės ir dviračių takai, o ne išklypę šaligatviai su nelygiais gatvių borteliais.

Korpuso priekyje ir gale yra raudonai ir mėlynai šviečiantys LED elementai, kurie rūpinasi, kad būtumėte gerai matomi kelyje

Riedžiukais taip pat malonu važinėtis patalpų viduje. Susiraskite ilgą koridorių ir suprasite, ką turime omenyje. O mums jau kirba mintis surinkti komandą ir ant sporto salės parketo suorganizuoti aikštės rutulio turnyrą!

Segway Drift W1“ puiki pramoga, bet nereikia pamiršti saugumo priemonių. Šalmas ir kelių apsaugos, ypač jei esate pradedantis važinėtojas, leidžia ant riedžiukų jaustis daug užtikrinčiau.

Išvados

„Mano riedžiai buvo du, vienas dingo – nerandu…“ Jau greitai tokie eilėraštukai nieko nebestebins, nes su „Segway Drift W1“ važinėtis vaikiškai paprasta! Jei reikėtų rinktis transporto priemonę ilgesnėms miesto kelionėms, tikriausiai mūsų balsas atitektų tradiciniam balansiniam riedžiui ar elektriniam paspirtukui. Bet tada, kai kyla noras gerai praleisti laiką ir pašėlti – „Drift W1“ laimi sausu rezultatu!

COMMENTS