Seagate STCK1000200: diskas, kuriam nereikalingi laidai

Seagate STCK1000200: diskas, kuriam nereikalingi laidai


Naujausia kaina: €

Gyvename belaidžių technologijų laikais, kai laidų atsikrato ne tik kompiuteriai ar telefonai, bet ir išoriniai kietieji diskai. „Seagate STCK1000200“ su kitais įrenginiais bendrauja „Wi-Fi“ ryšiu. Šioje 1 TB talpos laikmenoje saugomus failus galima labai lengvai pasiekti kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete. Norint prisijungti prie disko, tereikia į šiuos įrenginius įdiegti nemokamą programėlę „Seagate Media“.

„Seagate“ gali veikti neprijungtas prie elektros tinklo. Diskas turi bateriją, kurios įkrovos pakanka 10 darbo valandų. Įjungus laikmeną, ji sukuria nuosavą „Wi-Fi“ tinklą, prie kurio vienu metu gali  prisijungti net 7 įrenginiai. Išoriniame diske patogu saugoti muzikos ir filmų kolekciją. Šias gėrybes galėsime tiesiai transliuoti į mobiliuosius prietaisus, negaištant laiko failams kopijuoti ir nenaudojant vietos, kurios telefonuose bei planšetėse nuolat trūksta.

STCK1000200 taip pat pasirūpins viduje laikomų duomenų saugumu. Panorėjus išorinis diskas gali nuolat automatiškai kurti atsargines failų kopijas ir saugoti jas mūsų internetiniame diske, pavyzdžiui, „Google Drive“ arba „Dropbox“.

COMMENTS