SBS Runway Flexy Stereo: mėgstantiems sportuoti

SBS Runway Flexy Stereo: mėgstantiems sportuoti


Naujausia kaina: €

Muzika ir sportas – seni bičiuliai. Mėgstama daina padeda įveikti sunkumus ir motyvuoja nenuleisti rankų treniruočių metu. „SBS Runway Flexy Stereo“ – tai naujausios ausinės, kurias rekomenduojame visiems sportuoti mėgstantiems žmonėms.

Kuo jos ypatingos? „Runway Flexy Stereo“ nevaržo judesių. Su išmaniuoju telefonu jos bendrauja naudodamos bevielį „Bluetooth“ ryšį. Ausinėse įdiegta „Multipoint“ technologija leidžia jas vienu metu suporuoti su keliais skirtingais įrenginiais.

Į ausis statomus antgalius jungia lankstus lankelis, kuris apjuosia ausų kaušelius ir gerai priglunda. Todėl ausinės tvirtai laikosi ant galvos net per pačias intensyviausias treniruotes.

„Runway Flexy Stereo“ kūrėjai pagalvojo apie sportą mėgstančių žmonių poreikius. Šiam modeliui nebaisūs lietaus ir prakaito lašai. Komplekte yra spalvingas maišelis, kurį patogu nešiotis treniruočių krepšyje. SBS ausinės turi mikrofoną, todėl jas galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Klausantis muzikos baterijos užtenka maždaug 6 valandoms, o budėjimo režimu ji išlaiko beveik 4 paras.

COMMENTS