SBS: išmanioji treniruotė

SBS: išmanioji treniruotė

Vis daugiau žmonių bėgioja, važinėja dviračiais ir lankosi sporto salėse. Beveik visi jie naudojasi išmaniaisiais telefonais. Kompanijai SBS kilo idėja sujungti šiuos dalykus. Jos kuriami įrenginiai paįvairina treniruotes, leidžia stebėti fizinį krūvį ir dalytis pasiekimais su savo draugais.

Kompanija SBS siūlo per 50 sportuojantiems žmonėms skirtų prietaisų. Tai sportiniai laikrodžiai, išmaniosios apyrankės, pulso matuokliai. Juos visus jungia vienas dalykas. Visi prietaisai yra valdomi viena programėle, kuri tinka „Apple“ ir „Android“ telefonams. Mes išbandėme tris šaunius įrenginius, kurie pravers kiekvienam aktyvų gyvenimo būdą išpažįstančiam žmogui.

SBS_01

SBS BEAT SWIM FITNESS TRACKER – laikrodis plaukikui

Šis ant riešo segamas išmanusis prietaisas skirtas mėgstantiems plaukioti. Įrenginys skaičiuoja grybšnius, sudegintas kalorijas ir turi chronometrą, leidžiantį sekti plaukimo greitį. Įrenginys nebijo vandens, su juo galime drąsiai nerti į 30 metrų gylį.

SBS_02

SBS SMART SKIP ROPE – išmanioji šokdynė

Ilgai negalėjome tuo patikėti, bet SBS įrenginiai gali stebėti ne tik nueitus, nubėgtus ar nuvažiuotus kilometrus. Išmanioji šokdynė „Smart Skip Rope“ moka suskaičiuoti treniruotės metu atliktus šuoliukus! Šokinėjimas per šokdynę – ypač efektyvi treniruočių rūšis. Ji ugdo ištvermę, stiprina raumenis ir lavina koordinaciją. SBS padeda išlaikyti treniruotės tempą ir registruoja jos metu sudegintas kalorijas.

SBS_03

SBS WIRELESS DUMBBELL FIT – belaidžiai svarmenys

Neliko nuskriausti ir aerobikos bei kūno rengybos treniruočių lankytojai. Jiems SBS sukūrė išmaniuosius svarmenis. Kaip ir kiti išmanieji įrenginiai, svarmenys stebi treniruočių eigą ir skaičiuoja sudegintas kalorijas.

COMMENTS