SANA EUJ-707: lėtaeigė sulčiaspaudė

SANA EUJ-707: lėtaeigė sulčiaspaudė


Naujausia kaina: €

 

Namų šeimininkai žino daugybę būdų, kaip panaudoti vaisių ir daržovių derlių. Vienas šauniausių – šviežios, ką tik išspaustos sultys. Tačiau ne visos sultys yra vienodai skanios, sveikos ir maistingos.

Tradicinės sulčiaspaudės sumala vaisių ir daržovių masę tūkstančių apsisukimų per minutę sparta, naikindamos naudingus fermentus ir vitaminus. Laimei, inžinieriai sukūrė naują technologiją, leidžiančią spausti sultis nedideliu greičiu. Lėtaeigė sulčiaspaudė „Sana EUJ-707R“ gali spausti įvairių vaisių, daržovių ir augalų sultis, išsaugodama jų skonį ir aromatą.

Sulčiaspaudė turi tris antgalius, skirtus skirtingiems produktams. Vaisiai ir daržovės į prietaisą patenka pro plačią patogią angą. Joms įspausti skirtas stūmoklis turi silikoninę tarpinę. Sulčiaspaudės komplekte yra indai sultims ir išspaudoms. „Sana EUJ-707R“ tinka ne tik sulčių gamybai, su šiuo prietaisu nesunkiai pasigaminsime naminių makaronų, riešutų sviesto ar vaisių šerbeto. Įrenginys taip pat gali sumalti kavos pupeles ar prieskonius.

SANA EUJ-707_3

COMMENTS