Samsung WW80K6414QW/LE: daugiau jokių pasimetusių skalbinių!

Samsung WW80K6414QW/LE: daugiau jokių pasimetusių skalbinių!


Naujausia kaina: €

 

Atrodytų, nedidelis patobulinimas, o kokia nauda! „AddWash“ neatpažįstamai pakeitė požiūrį į skalbimą. Sunku patikėti, kad galėdavome be jos išsiversti.

Tereikia sukrauti skalbinius ir įjungti skalbyklę, kai iš pašalių staiga ima lįsti porininkes pametusios kojinės, vaikų drabužėliai ir sportinės aprangos elementai. „Samsung“ rado puikų būdą, kaip išspręsti šią problemą, nenutraukiant skalbimo ciklo. Naujausi šio Korėjos gamintojo modeliai aprūpinti „AddWash“ funkcija, leidžiančia į skalbyklę įdėti papildomų skalbinių. Kaip tik tokia yra „Samsung WW80K6414QW/LE“. Šioje ap­žvalgoje papasakosime, ką pavyko sužinoti jos bandymo metu.

Tyli ir galinga

Samsung WW80K6414QW/LE“ nesunkiai patenkins visos šeimos poreikius. Į ją telpa 8 kg skalbinių. Juos gręžiant būgnas sukasi 1400 sūkių per minutę greičiu.

Skalbyklė veikia labai tyliai. Skalbimo metu pavyko užfiksuoti vos 53 dB triukšmą. Tokį garsą sukelia už lango krintantys lietaus lašai, todėl skalbimo metu tikrai nesutrikdysime namiškių ar kaimynų ramybės. Triukšmą ir vibraciją sumažina skalbyklėje įdiegtas jutiklis, kuris reaguoja į skalbinių įkrovos dydį ir užtikrina idealią būgno pusiausvyrą. Kita tylaus darbo priežastis – ilgaamžis, ekonomiškas šepetėlių neturintis variklis.Samsung WW80K6414QW_2

Taupo laiką, vandenį ir elektrą

Skalbyklė per metus sunaudoja vos 116 kWh elektros energijos ir 8100 litrų vandens. Todėl jai suteikta aukščiausia A+++ energijos efektyvumo klasė. WW80K6414QW/LE įdiegta „Eco Bubble“ technologija, leidžianti skalbti žemos temperatūros vandenyje. Ja aprūpintos „Samsung“ mašinos skalbimo priemones perduoda į „Eco Bubble“ generatorių, kuriame skalbiklis yra visiškai ištirpinamas vandenyje ir sumaišomas su oru. Taip suformuojama tiršta iš mažyčių burbuliukų sudaryta puta, kuri idealiai priglunda prie skalbiamų audinių. „Eco Bubble“ funkcijos darbui pakanka vos 15 °C temperatūros vandens, o tradicinėms skalbyklėms vandenį tenka įkaitinti iki 40 °C.

„Samsung“ taip pat įdiegė „Speed Spray“ technologiją, kuri veiksmingiau išskalauja drabužius ir didindama būgno sukimosi greitį, užbaigia skalbimą vos per 59 minutes. Naujajai skalbyklei nebaisūs įsisenėję nešvarumai. Naudojant „Bubble Soak“ funkciją drabužiai kruopščiai išvalomi burbuliukais ir dėmės veiksmingai pašalinamos.

Patogus valdymas

Džiugina tai, kad skalbyklę galima valdyti ne tik tradiciniu dailaus korpuso priekyje įmontuotu skydeliu, bet ir telefone įdiegta programėle. Būdami namuose ar lauke galime pradėti ar sustabdyti skalbimą, matyti pasirinktas skalbimo nuostatas, likusį laiką ir gauti pranešimus apie užbaigtą darbą.

Samsung WW80K6414QW_4

„AddWash“ leidžia į skalbyklę įdėti papildomų skalbinių, nenutraukiant skalbimo ir nepradedant jo nuo pradžių

Kas yra „AddWash“?

Pabaigoje pasilikome mus sužavėjusią „Samsung WW80K6414QW/LE“ funkciją. Skalbyklės duryse įmontuotos nedidelės hermetiškos durelės. Jas galima atidaryti bet kuriuo metu jau prasidėjus skalbimo ciklui, kai skalbyklės būgno temperatūra neviršija 50 °C. Naudodami „AddWash“ funkciją taip pat galime į skalbyklę įpilti papildomų skalbimo priemonių arba minkštiklio, įkrauti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos norime išskalauti ar išdžiovinti.

COMMENTS