Samsung WW80J5446FW: „Eco Bubble“ burbuliukai užtikrina švarą!

Samsung WW80J5446FW: „Eco Bubble“ burbuliukai užtikrina švarą!


Naujausia kaina: €

Šioje 8 kg talpos skalbyklėje lengvai sutilps visi šeimos drabužiai. Ji aprūpinta „Samsung“ inžinierių sukurtu technologijų rinkiniu, kuris leidžia taupyti vandenį, skalbimo priemones ir mūsų laiką.

Svarbiausia, kad skalbyklė gerai atliktų savo darbą, tačiau labai malonu, kai jos kūrėjai pasirūpina ne tik funkcijomis, bet ir išvaizda. Naujoji „Samsung WW80J5446FW“ atrodo išties puikiai. Lengvai prižiūrimas baltos spalvos korpusas, patogus valdymo ratukas, informatyvus ekranas ir didelis, tamsų stilingą apvadą turintis durelių langas, pro kurį gerai matyti, kas vyksta skalbyklėje, sujungia praktiškus ir stilingus elementus į harmoningą visumą. Tačiau gerokai svarbiau tai, kas slepiasi skalbyklės viduje.

Skalbia greitai, gerai ir taupiai

„Samsung WW80J5446FW“ – viena taupiausių A+++ klasės skalbyklių. Vieno skalbimo metu ji vidutiniškai sunaudoja vos 0,65 kWh elektros energijos bei 43 l vandens. Kaip pavyko pasiekti tokį stulbinamą rezultatą?

Ekonomiško ir efektyvaus naujosios skalbyklės darbo paslaptis – „Eco Bubble“ technologija. Prieš pradėdama skalbti „Samsung“ skalbimo priemones perduoda į specialų „Eco Bubble“ generatorių, kuriame jos yra ištirpinamos vandenyje ir sumaišomos su oru. Suformuojama tiršta burbuliukų puta, kuri užpildo būgną ir idealiai priglunda prie audinių.

Burbuliukai, apgaubti veikliosios medžiagos plėvele, skverbiasi į audinio vidų ir naikina nešvarumus 40 kartų greičiau nei tradicinės skalbyklės! Efektyviam „Eco Bubble“ funkcijos darbui pakanka vos 15 °C temperatūros, kai kitoms skalbyklėms vandenį tenka šildyti iki 40 °C. Todėl „Samsung“ skalbimo mašinos su „Eco Bubble“ funkcija tokiam pačiam rezultatui pasiekti sunaudoja net iki 70 proc. mažiau elektros energijos.

Skalbyklė rūpinasi ne tik mūsų piniginės turiniu, bet ir tausoja drabužius. Sudėtingą skalbimo procesą kontroliuoja „Fuzzy Logic“ sistema. Ji valdo vandens lygį, temperatūrą ir variklio apsukas, prisitaikydama prie skalbinių kiekio. Dėl žemos skalbimo temperatūros jie išlieka tvirti ir purūs, mažiau plyšta ir nepraranda originalių spalvų. Skalbyklės „Diamond Drum“ būgnas turi deimanto briaunas primenančius iškilimus. Jie užtikrina gerą skalbimą ir apsaugo audinius nuo pažeidimų.

Skalbyklė tarnaus ilgai

WW80J5446FW turi keraminį kaitinimo elementą, kurio paviršius yra labai lygus ir glotnus, todėl jis mažiau kalkėja. Be apnašų dirbantis elementas patikimai tarnauja net iki 10 metų! Be to, „Samsung“ turi inverterinį variklį, kurio viduje nėra greitai susidėvinčių grafito šepetėlių. Toks sprendimas leidžia sumažinti elektros sąnaudas ir užtikrina tylų darbą. Skalbimo metu prietaisas skleidžia vos 50 dB, o gręždamas skalbinius 1400 sūkių per minutę greičiu – 74 dB triukšmą. Maža variklio trintis užtikrina jo ilgaamžiškumą.

COMMENTS