„Samsung WW10H9600EW“ – išmani skalbyklė, kurią galima valdyti internetu

„Samsung WW10H9600EW“ – išmani skalbyklė, kurią galima valdyti internetu

Išmanios technologijos atkeliauja į buitinę techniką. Jomis apginkluota „Samsung“ skalbimo mašina, paverčia skalbimą paprasta užduotimi, su kuria susidoros kiekvienas šeimos narys.

Naujoji „Samsung“ skalbimo mašina WW10H9600EW sugebėjo nustebinti jau rodos visko mačiusius TECHNORAMA ekspertus! Naudodamas bevielį „Wi-Fi“ ryšį šis įrenginys sugeba prisijungti prie interneto, o tai reiškia, kad jį galėsime valdyti net išėję iš namų. Skalbyklės valdymas – vaikiškai paprastas. Mat įrenginys turi patogų 5 colių įstrižainės liečiamąjį ekraną. Pažintis su šiuo „Samsung“ modeliu atnešė daugybę netikėtumų. Šioje apžvalgoje papasakosime apie bandymų metu patirtus nuotykius.

WW10H9600EW_02

Skystų skalbimo priemonių konteineris paslėptas prie būgno – durelių apačioje

Kur dingo skalbimo miltelių stalčius?

Jis gerai paslėptas! Skalbyklės priekis tarsi nulietas iš vientiso baltos spalvos metalo lakšto. Dėmesį patraukia didžiulės durys, kurias patogu atidaryti spustelėjus 45 laipsnių kampu įmontuotą rankenėlę – daugiau jokio lankstymosi. Durys labai storos ir masyvios. Galime matyti, kas vyksta skalbyklės viduje, tačiau nieko neišgirsime. Dvigubi vyriai leidžia duris atidaryti 170 laipsnių kampu, suteikdamos lengvą prieigą prie būgno.
Atidarę duris būgno apačioje pagaliau išvysime ilgai ieškotą stalčių, skirtą skystoms skalbimo priemonėms ir minkštikliui. Jame telpančių medžiagų užteks net 19 skalbimo ciklų. Skalbyklė pati parinks reikiamą priemonių kiekį ir praneš mus, kai talpą reikės papildyti.
WW10H9600EW turi didelį 10 kilogramų būgną. Jis sukasi iki 1600 sūkių per minutę greičiu. Tad įrenginys lengvai patenkins didelės ir aktyvios šeimos poreikius.
Skalbimo mašina aprūpinta „Eco Bubble“ technologija. Būgne matome daugybę smulkių skylučių. Pro jas skalbimo metu į vidų patenka burbuliukai, sudaryti iš oro, vandens ir skalbiklio. Jų dėka galime skalbti drabužius labai žemoje vandens temperatūroje. Plačiau apie tai, kaip veikia „Eco Bubble“ technologija ir jos privalumus – kitame puslapyje.

WW10H9600EW_04

Norintiems naudoti skalbimo miltelius

WW10H9600EW galima naudoti ne tik skystas skalbimo priemones, bet ir tradicinius miltelius. Jie talpinami į komplekte esančius „akmenėlius“. „AquaPebble“. Šie priedai dedami tiesiai į skalbyklės būgną ir puikiai atlieka savo darbą skalbiant spalvotus drabužius ar vilnonius audinius. „AquaPebble“ galime naudoti ir tada, kai skalbimo metu naudojame baliklį. „Akmenėlių“ forma parinkta neatsitiktinai. Jie tausoja audinius, su kuriais sukasi būgne ir neskleidžia triukšmo. Triukšmo lygį taip pat sumažina tylus inverterinis variklis, pasižymintis itin maža trintimi, ekonomiškumu ir ilgaamžiškumu. Ne veltui skalbyklei suteikta A+++ energijos efektyvumo klasė – elektros sąnaudos per metus sudaro vos 119 kWh.

WW10H9600EW_03

Skalbyklės valdymas

Ant mašinos yra vos du mygtukai: įjungimo ir programos pradžios. Visas kitas funkcijas valdome liečiamuoju ekranus. Operacijas pasirenkame pirštų spustelėjimais bei brūkštelėjimais – visai kaip išmaniajame telefone.
Prijungę skalbyklę prie „Wi-Fi“ tinklo, įrenginį galėsime valdyti savo mobiliajame įrenginyje įdiegta programėle, skirta „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Aplikacija leidžia pasirinkti įvairias skalbimo programas, informuoja apie likusį skalbimo laiką. Jos pagalba galėsime talkinti kitiems šeimos nariams, atliekantiems namų ruošos darbus, net tada, kai būsime darbe ar kelionėje.
Skalbimo mašina turi automatinio optimalaus skalbimo funkciją. Analizuodama vandens užterštumą ši programa parenka optimalų skalbimo režimą. Ji padeda sutaupyti daug laiko, elektros energijos, vandens ir skalbiklio.

samsung_ww10h9600ew

Išvados

WW10H9600EW – viena įspūdingiausių skalbimo mašinų, kokią kada nors teko matyti! Prietaisas gerokai supaprastina ir automatizuoja skalbimo užduotis. Be to, jis puikiai atrodo ir darbo metu skleidžia labai nedidelį triukšmą.

COMMENTS