Samsung WD80K52E0ZW/LE: kompaktiška skalbyklė ir džiovyklė

Samsung WD80K52E0ZW/LE: kompaktiška skalbyklė ir džiovyklė

Džiovyklė – puikus pagalbininkas, apie kurį svajoja visi namų šeimininkai. Tačiau daugelis iš mūsų gyvena nedideliuose butuose, kur trūksta vietos ne tik džiovyklei, bet ir pačiai skalbimo mašinai. Kaip tik tokiems pirkėjams skirtas naujasis „Samsung WD80K52E0ZW“ modelis. Jis gerokai siauresnis už įprastas skalbykles. Bet svarbiausia, kad šis mažylis ne rūpinasi jūsų skalbinių švara, bet ir visiškai juos išdžiovina!

Naujausia kaina nuo: 

Pamatę „Samsung WD80K52E0ZW/LE“ negalėjome patikėti, kad šiame kompaktiškame korpuse sutilpo visavertė skalbyklė ir džiovyklė. Juk šis modelis yra vos 45,6 cm pločio t. y. net ketvirtadaliu siauresnis už tradicines skalbimo mašinas!

„Samsung“ inžinieriai – tikri stebukladariai. Nes kaip kitaip paaiškinti faktą, kad jų sukurtoje mažylėje skalbimo metu telpa net 8 kg skalbinių, o įjungus džiovinimo funkciją galima vienu metu džiovinti iki 5 kg drabužių. Tokių pajėgumų su kaupu užteks vidutinio dydžio šeimos poreikiams. Tačiau kompaktiški matmenys – ne vienintelis „Samsung WD80K52E0ZW/LE“ privalumas. Apie kitus sužinosite perskaitę šią GIDO apžvalgą.

Taupo ne tik vietą, bet ir laiką!

Neretai pasitaiko, kad mums prireikia išskalbti nedidelį skalbinių kiekį, pavyzdžiui, vaikiškus drabužėlius ar sportinę aprangą. Ir dažniausiai jų pasigendame paskutinę minutę! Naujoji „Samsung WD80K52E0ZW/LE“ lengvai prisitaiko prie pašėlusio gyvenimo ritmo. Mat ji turi „59′ Wash + Dry“ programą, kuri išskalbia ir paruošia vilkėti drabužius mažiau nei per valandą! Greitasis skalbimas užtrunka vos 17 minučių, o per likusias 42 minutes skalbiniai visiškai išdžiūna.

Su „59′ Wash + Dry“ programa galima vienu metu išskalbti ir išdžiovinti 1 kg skalbinių. O tai reiškia, po valandos turėsite 3-4 visai švarius medvilnės ar poliesterio marškinius ar švarutėlį treniruočių aprangos komplektą.

 

 

Galite skalbti ir dieną, ir naktį

Naujoji „Samsung“ skalbyklė-džiovyklė nesutrikdys jūsų namiškių ir kaimynų poilsio. Mat ji yra aprūpinta „VRT Plus“ technologija, kuri mažina triukmą ir vibracijas, kylančias skalbimo metu.

Prietaiso viduje esantis trijų ašių jutiklis nuolat stebi būgno darbą ir aptikęs blogai subalansuotus skalbinius koreguoja variklio darbą. Be to, būgno išorėje sumontuota plieninių rutulių juosta. Ji sukasi priešinga kryptimi ir slopina kylančius virpesius.

Todėl skalbdama WD80K52E0ZW/LE skleidžia vos 56 dB triukšmą, prilygstantį už lango ramiame priemiesčio kvartale sklindantiems garsams. Džiovinimo programos metu garso lygis pakyla labai nežymiai (iki 62 dB) ir net gręžiant skalbinius, kai variklis išvysto 1200 apsukų per minutę greitį, triukšmą nesunkiai užgožia fone veikiančio televizoriaus garsai (75 dB).

Ilgaamžė konstrukcija

Kaip ir dera save gerbiančiam „Samsung“ gaminiui, WD80K52E0ZW/LE apginkluota skaitmeninio inverterio varikliu. Šis elektros variklis neturi trintį sukeliančių grafitinių šepetėlių, todėl dirba labai tyliai, nekaista ir praktiškai nesidėvi. Dėl šios priežasties inverteriniai varikliai pasižymi išskirtiniu patvarumu ir jiems „Samsung“ suteikia net 10 metų garantiją.

Prietaiso ilgaamžiškumą užtikrina ir patentuotas keramikinis kaitinimo elementas „Ceramic Heater+“. Jis turi unikalią dangą ir mikrostruktūrą, dėl kurios kurios prie kaitinimo elemento nelimpa kalkės. Todėl jis veikia efektyviausiu režimu, neperkaista ir ilgai tarnauja.

Darbštieji „EcoBubble“ burbuliukai

Tradicinės skalbyklės skalbimo miltelius supila tiesiai į būgną, todėl prireikia nemažai laiko, kol jie ištirpsta ir pradeda skverbtis į audinius. Tuo tarpu „Eco Bubble“ technologija aprūpintos „Samsung“ mašinos skalbimo priemones perduoda į specialų „Eco Bubble“ generatorių, kuriame skalbiklis yra visiškai ištirpinamas vandenyje ir sumaišomas su oru. Tokiu būdu yra suformuojama tiršta, iš mažyčių burbuliukų sudaryta puta, kuri užpildo skalbyklės būgną ir idealiai priglunda prie skalbiamų audinių.

Tuo metu, kai tradicinėse skalbyklėse milteliai arba skalbimo skystis dar tik pradeda tirpti vandenyje, „Samsung“ burbuliukai, apgaubti veikliosios medžiagos plėvele, jau skverbiasi į audinio vidų, naikindami nešvarumus. Ir daro tai net 40 kartų greičiau!

Efektyviam „Eco Bubble“ funkcijos darbui pakanka vos 15 °C temperatūros, tuo metu, kai tradicinėms skalbyklėms vandenį tenka įkaitinti iki 40 °C. Todėl „Samsung“ skalbyklė su „Eco Bubble“ funkcija vartoja mažiau elektros energijos. Žema skalbimo temperatūra taip pat tausoja skalbinius. Jie išlieka tvirti ir purūs, mažiau plyšta ir nepraranda originalių spalvų.

Valo oru ir garais

Įsigiję „Samsung WD80K52E0ZW/LE“ galėsite mėgautis švariais drabužiais, nenaudodami vandens ir ploviklio? „Samsung“ sukūrė „Air Wash“ technologiją, kuri šalina nemalonius kvapus ir dezinfekuoja skalbinius. Šiam tikslui pasiekti skalbyklė naudoja labai karštą orą. Toks valymo būdas puikiai tinka rūbams, vilkėtiems, bet dar visai švariems drabužiams prižiūrėti.

WD80K52E0ZW/LE taip pat moka atlikti giluminį drabužių valymą garais! Norėdami dezinfekuoti audinius, Įjunkite „Hygiene steam“ programą. Ji paleidžia garus, kurie pradeda skverbtis iš būgno apačios. Tokiu būdu jie įsiskverbia į kiekvieną siūlelį. Garai labai efektyviai pašalina įsisenėjusius nešvarumus ir sunaikina iki 99,9 proc. bakterijų bei alergenų.

Daugiau jokių užsilikusių skalbinių!

Išduosime paslaptį – esame užuomaršos! Todėl nė viena „Samsung“ inovacija mūsų nedžiugina taip, kaip „AddWash“ funkcija. Ji leidžia išspręsti problemą, su kuria nuolat susiduria kiekvienas namų šeimininkas. Tereikia sukrauti skalbinius ir įjungti skalbyklę, kai iš visų pašalių staiga ima lįsti porininkes pametę kojinės, vaikų drabužėliai ir sportinės aprangos elementai ir kiti nešvarūs daiktai, kurių jums prireiks pačiu artimiausiu metu…

„Samsung AddWash“ šią bėdą išsprendė paprastu ir elegantišku būdu. WD80K52E0ZW/LE durelėse įmontuotas papildomas, hermetiškai uždaromas langelis. Jį galima praverti bet kuriuo metu, kai skalbimo temperatūra neviršija 50 °C. Vienas mygtuko spustelėjimas, ir skalbyklė trumpam sustabdo pradėtus darbus. Pro „AddWash“ langelį galite sukrauti užsilikusius skalbinius, įpilti papildomų skalbimo priemonių bei minkštiklio arba pridėti rankomis skalbtų drabužių, kuriuos reikia išskalauti ar išsunkti.

Išvados

Mažas butas – ne priežastis atsisakyti civilizacijos privalumų! Įsigiję „Samsung WD80K52E0ZW/LE“ galėsite mėgautis visais patogumais, kuriuos teikia šiuolaikinis skalbyklės ir džiovyklės duetas.

Naujasis „Samsung“ modelis užima ketvirtadaliu mažiau vietos už tradicinę skalbimo mašiną ir nepripažįsta jokių kompromisų. 8 kg talpos būgne išskalbsite ne tik visus jūsų šeimos drabužius, bet ir didesnę antklodę. Tiesa, reikia atminti, kad džiovinant skalbinius, efektyvi būgno talpa sumažėja iki 5 kg, todėl skalbinių perviršį gali tekti išimti ir džiovinti per du kartus.

WD80K52E0ZW/LE taip pat rekomenduojame žmonėms, kurie namuose gyvena vieni. Mat šis modelis aprūpintas  „59′ Wash + Dry“ programa, kuri idealiai prisitaiko prie asmeninių poreikių ir taupo jūsų laiką, vandenį ir elektros energiją.

Senesnis straipsnis

COMMENTS