Samsung VR20M707BWD: robotas – namų šeimininkas

Samsung VR20M707BWD: robotas – namų šeimininkas


Naujausia kaina: €

Tai pats naujausias „Samsung“ kūrinys. Palyginti su „POWERbot VR9000“, jo korpusas yra net 28 proc. žemesnis, todėl VR20M707BWD sugeba palįsti po pačiais žemiausiais baldais. Dideli ratukai įveikia kelyje pasitaikančias kliūtis. Be to, siurblio korpusas yra pakeltas 1,5 cm nuo žemės paviršiaus, todėl tikimybė užstrigti gerokai sumažėja.

Robotas valo dulkes greitai ir kruopščiai. Jis turi platų 29 cm ilgio šepetį, kuris gerai prižiūri kietas ir kilimines dangas. Priekyje yra „Edge Clean Master“ šepetėlis, valantis pasienius ir kambarių kampus. Palietus sieną, nusileidžia „Auto Shutter“ uždanga – tai barjeras, padedantis susiurbti ten susikaupusius nešvarumus.

130 W galios „CycloneForce“ sistema užtikrina didelę siurbimo galią, kuri išlieka pastovi per visą darbo laiką. Jos viduje esantis ciklonas sukuria stiprią išcentrinę jėgą. Ji ištraukia dulkes ir nešvarumus iš oro ir nubloškia juos į vidinę kamerą, todėl filtras išlieka švarus ir mažiau kemšasi. Naujasis „Samsung“ siurblys turi savaime išsivalantį šepetį. Plaukai ir šereliuose galinčios užstrigti dulkės kaupiasi šepečio viduryje, todėl siurblys jas lengvai susiurbia.

„Samsung VR20M707BWD“ gerai orientuojasi aplinkoje. Išmani „Visionary Mapping Plus“ sistema su skaitmenine vaizdo kamera sudaro patalpų žemėlapį ir parenka geriausią valymo maršrutą. Robotas „apginkluotas“ atnaujintu „FullView Sensor 2.0“ jutikliu, galinčiu aptikti labai siauras ar mažas kliūtis. Šis jutiklis taip pat mato kambarių kampus. Robotas juos valo tris kartus, siurbdamas 10 proc. didesniu galingumu.

COMMENTS