Samsung VR10M701BUW: nepalieka nė dulkelės!

Samsung VR10M701BUW: nepalieka nė dulkelės!


Naujausia kaina: 298.99

Nors „Samsung VR10M701BUW“ nėra toks galingas kaip VR20M707BWD, tačiau net jis pasižymi 20 kartų didesne siurbimo galia už prieš kelerius metus gamintą VR10BTATBB modelį. „Samsung“ inžinieriai šį nebrangų robotuką aprūpino pačiais naujausiais elementais. Jis turi labai ploną korpusą, naująjį „FullView Sensor 2.0“ jutiklį ir „Edge Clean Master“ šepetėlį, skirtą pasieniams ir kampams valyti.

„Intelligent Power Control“ sistema atpažįsta valomą paviršiaus rūšį ir atsižvelgdama į tai reguliuoja siurbimo galią. Robotui užvažiavus ant kilimo, cikloninis siurblio mechanizmas pradeda dirbti didesniu pajėgumu. Jo reikia norint ištraukti prie audinio prilipusias dulkes ir plaukelius.

Galime rinktis vieną iš trijų valymo režimų (automatinį, rankinį ir taškinį) bei iš trijų siurbimo galios lygių. Taip pat galėsime suplanuoti valymo darbus kiekvienai savaitės dienai.

Robotas nereikalauja ypatingos priežiūros. Mums tereikia laiku šalinti surinktus nešvarumus, kurie laikomi 0,3 l talpos konteineryje. Ličio jonų baterijos, priklausomai nuo pasirinkto darbo režimo, pakanka 30–60 minučių. Pasibaigus energijai robotas savarankiškai sugrįžta prie  stotelės ir įkrovęs bateriją vėl tęsia valymo darbus.

COMMENTS