„Samsung“: virtuali realybė – kiekvieno kišenei

„Samsung“: virtuali realybė – kiekvieno kišenei

Kai kurie VR akiniai brangiai kainuoja, be to, jiems reikalingas spartus žaidimų kompiuteris. Tačiau šiame GIDO numeryje aprašome prietaisus, kuriuos tikrai gali išbandyti kiekvienas. Viskas, ko mums prireiks, – tai išmanusis telefonas!

Samsung Gear VR_1


Naujausia kaina: €

 

Samsung Gear VR: pasinerkime į virtualų pasaulį

Virtuali realybė tik išrinktiesiems? Nieko panašaus! „Samsung“ sukurtus VR akinius „Gear VR“ gali naudoti visi šeštosios ir septintosios kartos „Galaxy S“ ir „S edge“, taip pat – „Galaxy Note 5“ išmaniųjų telefonų savininkai. Telefonas statomas į akinių vidų – nereikalingi nei laidai, nei papildoma brangiai kainuojanti įranga. „Gear VR“ sveria 380 g. Užsidėję akinius ant galvos, iš karto apie juos pamirštame. Aparatas gerai priglunda prie galvos. Virtualios pramogos valdomos korpuso šone esančiais liečiamaisiais mygtukais.

Akiniai akimirksniu reaguoja į kiekvieną galvos pasukimą. Taip sukuriama nenupasakojama erdvės iliuzija. Nukeliaujame į tolimiausius pasaulio kampelius ir atrodo, kad juos matome savo akimis. Supančią erdvę matome 93° kampu. Čia visu gražumu atsiskleidžia „Samsung“ telefonų ypač aukštos raiškos AMOLED ekranų galimybės.
„Samsung“ VR akiniuose naudojama „Oculus“ sukurta technologija, todėl galėsime mėgautis jai pritaikytu turiniu. Surasti įdomių VR filmukų, erdvinių nuotraukų ir žaidimų mums padeda patogi biblioteka.


Naujausia kaina: €

 

Samsung Gear 360°: įamžinkime kiekvieną akimirką

Kas gali būti šauniau už galimybę dar kartą išgyventi svarbiausius gyvenimo momentus, nukeliauti į vietas, kuriose esame buvę, ar parodyti jas savo draugams ir namiškiams? Naujoji „Samsung Gear 360°“ vaizdo kamera filmuoja mus supančius vaizdus. Grįžę į namus, galėsime jais pasimėgauti naudodami „Samsung Gear VR“ akinius.

„Samsung“ kamera turi du plačiakampius 180° objektyvus. Programinė įranga sujungia jų įamžintus vaizdus į vientisą virtualią erdvę. Kiekvienas erdvinis kadras yra sudarytas iš 25.9 mln. taškelių. Rutulio formos prietaisas sveria vos 152 g ir lengvai telpa delne, todėl jam visada atsiras vietos mūsų kuprinėje. „Gear 360°“ – turisto ir ekstremalaus sporto mėgėjo draugas. Šiai kamerai nebaisios dulkės ir lietaus lašai. Sudėtingesnes VR kameros funkcijas valdome „Samsung Galaxy“ serijos telefone įdiegta programėle. Ją įjungus, telefono ekranas tampa dideliu ir patogiu vaizdo ieškikliu. Vaizdus galime iš karto skelbti socialiniuose tinkluose.

COMMENTS