Samsung VC07M25H0WBSB: siurblys su maišeliu ir cikloniniu filtru

Samsung VC07M25H0WBSB: siurblys su maišeliu ir cikloniniu filtru


Naujausia kaina: €

Šis „Samsung“ įrenginys sujungia geriausias skirtingų tipų dulkių siurb­lių savybes. Jis naudoja 2,5 l talpos mikropluošto maišelius ir turi unikalų ant rankenos tvirtinamą cikloninį „EzClean Cyclone“ filtrą. Naudodamas išcentrinę jėgą šis filtras atskiria stambias dulkių daleles nuo smulkių. „EzClean Cyclone“ pro vamzdį išleidžia tik smulkiąsias dulkeles, todėl siurblys siurbia galingiau, o maišelis prisipildo nešvarumų du kartus lėčiau nei kituose „Samsung“ siurbliuose.

Su VC07M25H0WBSB lengvai pasieksime bet kurią namų vietą. Siurb­lys turi susukamą 6 m ilgio laidą ir kartu su ilgu rankenos vamzdžiu leidžia valyti už 9 m esančius patalpų plotus. Prietaisas sveria vos 4,2 kg, o dideli guminiai ratukai lengvai laviruoja tarp kelią pastojančių kliūčių. Universalus dviejų padėčių antgalis lengvai palenda po žemais baldais ir išvalo sunkiai prieinamus kampus.

VC07M25H0WBSB maišelis renka tik smulkius nešvarumus, todėl prisipildo du kartus lėčiau nei kiti tokio tipo „Samsung“ dulkių siurbliai

COMMENTS