Samsung VC07M21A0VG: išvalys namus be didelių pastangų

Samsung VC07M21A0VG: išvalys namus be didelių pastangų


Naujausia kaina: €

Naujasis „Samsung VC07M21A0VG“ dulkių siurblys turi žemą tamsaus titano spalvos korpusą ir yra pagamintas iš lengvų, bet tvirtų medžiagų. Šis prietaisas turi didelius ratukus, kurie lengvai aplenkia įvairias kliūtis. Grakščiai išlenktas S formos siluetas neleidžia 4,4 kg sveriančiam siurbliui užstrigti tarp baldų ir apsaugo juos nuo subraižymų.

„Samsung“ pasižymi didele siurbimo galia. Ją užtikrina „CycloneForce“ cikloninė turbina su „Anti-Tangle“ grotelėmis, apsaugančiomis ją nuo plaukų ir dulkių. Besisukanti oro srovė surinktus nešvarumus nuneša į izoliuotą vidinę talpą. Todėl filtrai neužsikemša ir viso darbo metu siurbimo lygis išlieka vienodas.

Permatomo nešvarumų konteinerio talpa – 1,5 l. Jį lengva išimti iš siurblio ir ištuštinti. Paspaudus mygtuką, dangtis lengvai nusiima ir visas turinys iškrinta tiesiai į šiukšlių dėžę, nesukeldamas dulkių debesies.

Nešvarumų konteinerį lengva išimti ir išvalyti neliečiant jo turinio rankomis

Komplekte yra du šepečiai: universalusis dviejų padėčių ir naujas „Eco Hard Floor“, skirtas kietiems grindų paviršiams valyti. Dulkių siurblio viršuje yra patogus reguliatorius, kuriuo galime pasirinkti reikiamą darbo režimą.

COMMENTS