Samsung UE55KU6642: pasinerk į vaizdo gelmę!

Samsung UE55KU6642: pasinerk į vaizdo gelmę!


Naujausia kaina: €

 

Išvysti krepšinio transliacijas tarsi sėdint arenos tribūnoje ir atsidurti filmo veiksmo sūkuryje – tokią galimybę siūlo televizorius su lenktu ekranu.

Atrodo, kad vaizdą galėsi pasiekti ranka! Jis sukausto visą dėmesį. Kažką panašaus galima pajusti tik sėdint geriausiose kino teatro vietose. Tokiais įspūdžiais dalijomės bandydami naująjį „Samsung UE55KU6642“ televizorių su lenktu 55 colių (138 cm) įstrižainės 4K raiškos ekranu.

Samsung UE55KU6642_4

„HDR Premium“ leidžia stebėti aukštos dinaminės raiškos (HDR) transliacijas, kuriose įmanoma įžiūrėti anksčiau nematytas smulkmenas šviesiausiose ir tamsiausiose televizoriaus ekrano vietose

Vaizdas valdo viską!

Kuo ypatingas lenktas ekranas? Tuo, kad leidžia visiškai susitelkti į rodomą vaizdą. Atsisėdus prieš tokį televizorių, ekranas užima visą regos lauką. Kiekvienas jo taškelis yra nutolęs nuo mūsų akių vienodu atstumu. Švelnus „Samsung UE55KU6642“ ekrano išlenkimas suteikia galimybę mėgautis vaizdu sėdint skirtingose kambario vietose. Bene didžiausią įspūdį paliko kompiuteriniai žaidimai: prieš akis iškyla viską apgobiantis veiksmas.

Išlenkto ekrano efektą dar labiau sustiprina vaizdo gylis, kuris pasiekiamas panaudojant „Auto Depth Enhancer“ funkciją. Skirtingose ekrano vietose vaizdo kontrastas reguliuojamas atsižvelgiant į nuotolį nuo rodomo objekto iki žiūrovo. Arti esantys žmonės ir daiktai yra išryškinami, o tolimi objektai susilieja su fonu. Atrodo, tarsi žiūrėtume į trimatį vaizdą!

„Samsung“ televizoriai geba perteikti tikroviškai atrodančias spalvas. Naujasis UE55KU6642 netapo išimtimi. „Active Crystal Colour“ apšvietimo sistema sugeba atkurti baltą spalva ir švarius kitų spalvų atspalvius. Besigėrėdami spalvų gyliu atkreipiame dėmesį į menkiausias vaizdo smulkmenas. 4K „Samsung“ ekranas užtikrina tokį vaizdo raiškumą, kuris būdingas kokybiškoms nuotraukoms.

Samsung UE55KU6642_0

Televizoriaus konstrukcija

Gero televizoriaus turi būti kiek galima mažiau! Taip mano „Samsung“ dizaineriai, taip manome ir mes. Ekraną įrėmina siaura sidabrinė juostelė, pabrėžianti subtilų televizoriaus išlenkimą. Jo formą atkartoja gana masyvus, bet lakoniškas postamentas.

Korpuso šone, lengvai prieinamoje vietoje rasime tris HDMI jungtis ir du USB lizdus. Jais patogu naudotis net tada, kai televizorius yra pakabintas ant sienos.

Televizorių galima valdyti ne tik pulteliu, bet ir telefone įdiegta programėle

Išmanioji televizija

Samsung“ televizoriuje įdiegta naujausia TIZEN operacinės sistemos versija. Jos valdymo aplinka „Smart Hub“ pasižymi ypač intuityviu ir patogiu valdymu. Operacinė sistema turi visavertę naršyklę, kuria galėsime naršyti įvairiose interneto svetainėse. TIZEN sistemai pritaikytos programėlės leidžia mėgautis „YouTube“, „Netflix“, MEGOGO ir kitomis vaizdo transliacijų paslaugomis.

Samsung UE55KU6642_3

„Auto Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui įspūdingą gylio efektą

COMMENTS